Kamień Dalmatyńczyk Grys 16-22 mm

Natrualny grys granitowy

Okazje dnia

17,57 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Grys dalmatyńczyk

Ten czarno-biały kruszec cechuje nie tylko naturalne piękno i wysoka estetyka, ale też praktyczność. Nada się do wytyczania ścieżek, ale też będzie świetnym dodatkiem do skalniaków i rabat pełnych kwiatów. Grys dalmatyńczyk umieścisz też w donicach z kwiatami, zakrywając w ten sposób ciemna ziemię i nadając całości niezwykle eleganckiego wyglądu.

Grys granitowy dalmatyńczyk w donicach i misach to nie wszystko, co możesz zrobić. Dobre wrażenie na znajomych z pewnością zrobi nawet drobna modernizacja ogrodu. Niech pomoże Ci w tym kamień dalmatyńczyk – użyj go nie tylko do wyłożenia podjazdu, ale też do kreatywnego wypełnienia szczelin. Ciekawa kolorystyka z pewnością doda nieco świeżości do Twojego ogrodu – zwłaszcza, gdy nadchodzą cieplejsze miesiące.

Podczas zimy nie musisz też martwić się o to, że gwałtowny spadek temperatury w szkodliwy sposób wpłynie na grys dalmatyńczyk. Jest on niezwykle trwały i wytrzymały – również, gdy chodzi o warunki atmosferyczne. Dlatego nawet podczas ciepłej jesieni lub wczesnej wiosny możesz zaprosić znajomych do swojego ogrodu i nie martwić się o ogólną estetykę ogrodu.

Grys dalmatyńczyk – nieszablonowa propozycja dla właścicieli firm

Jeśli zakładasz własny biznes i masz do dyspozycji nieco terenu zielonego – na przykład, przed stoiskiem lub witryną, być może warto zainwestować właśnie w kamień dalmatyńczyk. Rozwiązanie to z pewnością zbuduje nastrój w każdym, kto zbliży się do Twojej restauracji czy kawiarni. Wysokiej jakości grys granitowy dalmatyńczyk nie przestraszy się wilgoci, śniegu, ani intensywnych promieni słonecznych, dlatego też warto wybrać ten kamień spośród innych alternatyw.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738120604
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Szary
Przeznaczenie
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5903738120604

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło