❤️ Kamień Rosso Verona Grys 12-16 mm- StonesGarden.pl ®

Kamień Rosso Verona Grys 12-16 mm

Grys Rosso Verona o frakcji 12-16 jest naturalnym kamieniem w odcieniach pomarańczy

Okazje dnia

41,80 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Ten naturalny kamień w odcieniach pomarańczy nada charakteru Twojej aranżacji. Włoski grys jest elegancki i niebanalny w swym kolorze oraz strukturze. Rosso Verona w ogrodzie. Ten grys pięknie komponuje się z roślinami. Kamienne rabaty o pomarańczowo -rudych odcieniach zachwycą najbardziej wymagających. Kolor kamienia pięknie kontrastuje z zielenią, a jednocześnie podkreśla nasadzenia w sposób nietuzinkowy. Możesz stworzyć ogród, w którym to grys będzie grał pierwsze skrzypce, a rośliny będą tylko dopełnienie. Możesz stworzyć aranżację zupełnie odwrotną. To rośliny będą na pierwszym planie, a grys posłużyć może jedynie do ich podsypania i wyeksponowania. Pierwsza opcja jest lepsza dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na ogród. Grys fantastycznie współgra z elewacją domu, jest na tyle uniwersalny, że pasuje do elewacji zarówno w jasnych, jak i w ciemnych odcieniach.

Ogrodowe alejki i ścieżki?

Z Rosso Verona nabiorą niemal bajkowego charakteru. Grysem możesz stworzyć opaskę wokół domu. Dodaje uroku i jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Prawidłowo wykonana opaska ułatwi odprowadzenie wód opadowych od budynku. Unikniesz pobrudzenia elewacji, a dodatkowo, stworzysz kamienny chodnik wokół domu. Masz taras i potrzebujesz kamienia do jego podsypania? Chcesz przykryć kamieniem ziemię w donicach na tarasie, balkonie lub przed domem? Wykorzystaj Rosso Veronę, na pewno się nie zawiedziesz! Rośliny obsypane grysem dłużej zachowają wilgoć. Grys i woda. Z grysu możesz usypać dno oczka wodnego. Warto go użyć również do zbudowania otoczenia oczka. Rośliny wodne obsypane grysem będą bardziej stabilne, co sprawi, że będą lepiej rosły. Grys Rosso Verona jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne. Ta inwestycja posłuży na długie lata. Ogród nie musi być wyłącznie biały lub szary. Postaw na kamień, który przykuje uwagę. Wybierz Rosso Verona. Grys będzie idealny do ozdobienie terenu wokół Twojej firmy, hotelu, pensjonatu, czy restauracyjnego ogródka. Stwórz niebanalną kompozycję i zachwyć swoich klientów.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837460109
37 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz

Specyficzne kody

ean13
5902837460109

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło