Kamień Morski Żwir 8-16 mm

Morski Żwir to kamień z Morza Bałtyckiego.

Okazje dnia

22,14 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Obecnie brak na stanie

MORSKI ŻWIR 8-16 MM

Zapraszamy do zakupu kamiennego skarbu Bałtyku - morskiego żwiru. Tak, te różnokolorowe kamienie, o różnym kształcie i fakturze pochodzą z naszego, rodzimego Morza Bałtyckiego. Wydobywany jest z dna morza. To jedna z najchętniej przywożonych pamiątek znad morza, prawda? Dziś może być ozdobą Twojego ogrodu, tarasu, a nawet wystroju domu. Kolor żwiru nie jest łatwy do określenia, na pewno nie jest jednoznaczny. Morski kamień cechuje kolorystyczna różnorodność. Znajdziesz tu kamień czarny, brązowy, jasny, czerwony , różowy i szary. Zastosowany w ogrodzie będzie wyjątkowo oryginalny!

Frakcja 8-16 mm. Morski żwir sprzedajemy w workach 20 kg. Jeśli chciałbyś kupić większą ilość, zadzwoń lub napisz, z chęcią pomożemy.

ZASTOSOWANIE:

Pięknie komponuje się z roślinami, drewnem, ze wszystkim tym, co naturalne. Wiadomo, kamień z dna można najlepiej czuje się w wodzie i jej okolicach. Sprawdzi w akwarium i oczku wodnym- na jego dnie i jako obramowanie. Jeśli nie stawiasz na oczywiste rozwiązania, lubisz eksperymentować wybierz morski żwir. Idealny do usypania rabat i ścieżek. Żwir jest materiałem wysoce przepuszczalnym, dlatego ma zbawienny wpływ na rośliny. Dzięki niemu pozbędziesz się w ogrodzie nieestetycznych kałuż. Opieka nad ogrodem będzie dużo mnie absorbująca. Kamień w ogrodzie powoduje, że nie ma w nim chwastów. To inwestycja na lata.

5902837463773

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Mix
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5902837463773

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło