Żwir miodowy - Stones garden

Żwir Miodowy 8-16 mm

Kamień idealny do zastosowania w alejkach ogrodowych, skalniakach i oczkach wodnych. Estetyczny, różnokolorowy w ciepłych tonacjach bieli, żółci i brązu - taki jest żwir miodowy.

Okazje dnia

18,59 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Miodowy żwir to doskonały materiał na budowanie ścieżek, alejek, czy podejść. Zanim usypiesz je w odpowiedni kształt, podłoże wyłóż geowłókniną, żwir jeszcze lepiej się na niej osadzi. Chodzenie po miodowym żwirze będzie samą przyjemnością. Ogrodowe ścieżki lub chodnik przed domem usypane z tych kamieni będzie cieszył oko i na pewno nie będzie nudnym rozwiązaniem!

Żwir miodowy to materiał trwały, nie ubywa go, nie gnije, to inwestycja na długie lata.

OPASKA WOKÓŁ DOMU 

Miodowy żwir wokół budynku będzie nie tylko estetycznym, ale i praktycznym rozwiązaniem. Kamienna opaska zabezpiecza elewację przed zabrudzeniami i zaciekami. Dodatkowo, zapewni szybki przepływ wody opadowej do gruntu, jak również szybkie osuszanie się podłoża. Wielobarwność miodowego żwiru sprawdzi się zarówno przy jasnych, jak i ciemnych elewacjach.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837462639
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Żółty
Frakcja
do 15 mm
Przeznaczenie
alejki

Specyficzne kody

ean13
5902837462639

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło