Kamień Miętowy Grys 8-16 mm

❤️ Kamień Miętowy Grys 8-16 mm- StonesGarden.pl ®

Grys o frakcji 8-16. Miętowy grys to wybór dla tych, którzy lubią się wyróżniać

Okazje dnia

18,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Miętowy grys to wybór dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Dla tych, którzy stawiają na wyjątkowość, estetyczne i praktyczne rozwiązania. To kamień o ciekawej, zielonej barwie. Jeśli masz chęć na kolor w ogrodzie, a może chcesz odświeżyć dotychczasowe aranżacje - wybierz kamienną miętę. Idealny do ogrodu w każdej wersji. Sprawdzi się w nowoczesnych projektach, ogrodach o charakterze romantycznym, jak i w tych bardziej naturalnych, niemal dzikich. Miętowy grys nadaje każdej aranżacji unikatowego charakteru. Jest materiałem, który świetnie komponuje się z innymi kamieniami. Stanowi świetne tło dla różnych elementów architektury - monolitów, głazów, korzeni drzew, drewnianych figur, czy elementów z wikliny lub gliny.

KAMIENNA MIĘTA W OGRODZIE

Miętowy grys jest idealny do budowania ścieżek, alejek i chodników. Wytyczysz nim dywan w kolorze mięty. Chodzenie po grysie jest bezpieczne. Krawędzie grysu pozwalają na to, by dobrze się klinował. Zanim wysypiesz grys, powierzchnię wyłóż geowłókniną. Ścieżki z miętowego grysu będą stabilne i bezpieczne.

MIĘTOWY GRYS NA RABATACH

Tak, miętowy grys na rabatach sprawdza się idealnie! Krzewy, drzewka owocowe, czy modne trawy ozdobne w jego towarzystwie wyglądają fenomenalnie! Zastosowanie miętowego grysu na rabatach to nie tylko świetny efekt wizualny. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Dlaczego? Grys jest wysoce przepuszczalny, dlatego wody opadowe łatwo wchłaniają się w ziemię, a to oznacza koniec nieestetycznych kałuż. Grys ma zbawienny wpływ na Twoje rośliny. Latem ochroni ich korzenie od słońca, a zimą od mrozu. Lubisz połączenia estetyki z funkcjonalnością? Postaw na grys miętowy. To inwestycja na lata.

WODA I GRYS MIĘTOWY

Miętowy grys wkomponować możesz w oczko wodne, staw, sztuczny strumyk lub w fontannę. Jego nietuzinkowy zielono-miętowy odcień pięknie wygląda w wodzie - możesz zbudować z niego dno ogrodowego akwenu. Jego zielony kolor nada wodzie jeszcze większej głębi. Równie dobrze możesz użyć go do aranżacji wokół wody. Jeśli planujesz posadzić w oczku rośliny, ustabilizuj je miętowym grysem. Miętowy grys sprawdzi się również w akwariach i terrariach.

OPASKA WOKÓŁ DOMU

Kamienna opaska z miętowego grysu to estetyczne i praktyczne rozwiązanie. To dodatkowa ozdoba budynku. Kamienna opaska wokół domu zabezpiecza elewację przed zabrudzeniami i zaciekami. Zapewni szybki przepływ wody opadowej do gruntu, jak również szybkie osuszanie się podłoża. Ważne! Pod grysem warto ułożyć geowłókninę, aby zabezpieczyć opaskę przed wyrastaniem chwastów.

MIĘTOWY GRYS - KAMIENNA WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY

Stoisz przed wyborem kamienia, który będzie ozdabiał teren Twojej firmy? Restauracji? Ogródka przy kawiarni? Hotelu? Postaw na grys miętowy. Kamienna, miętowa wizytówka Twojego biznesu na pewno zrobi wrażenia na gościach i klientach. Posiadamy kamienie z całego świata, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Stones Garden to źródło ogrodowych inspiracji! Masz pytania? Nie jesteś czegoś pewien? Zadzwoń, rozwiejemy Twoje wątpliwości.

5902837464565
12 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Zieleń
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5902837464565

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło