Kamień Biała Marianna Grys 8-16 mm

❤Kamień Biała Marianna Grys 8-16 mm - StonesGarden.pl® ❤

Najpiękniejszy z polskich grysów. Najczęściej jest wykorzystywany jako kruszywo dekoracyjne i ozdobne. Bardzo popularny do wysypywania nim rabatek ogrodowych, opasek wokół drzew, ścieżek i skalniaków. Grys charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz dużą odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur. Idealnie nadaje się do uzupełnienia wolnych przestrzeni w ogrodzie.

Okazje dnia

22,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Grys Biała Marianna

Jeden z najpopularniejszych grysów w Twoim ogrodzie uświetni każdy podjazd i uatrakcyjni wygląd podwórka – zwłaszcza na wiosnę, gdy trawa zacznie się zielenić. Grys Biała Marianna swoją piękną barwą idealnie dopasuje się do bujnie rozwijającej się w ogrodzie roślinności, a w zimę stworzy kontrast z ciemną ziemią. Dodatkowo, grys Biała Marianna charakteryzuje się niską nasiąkliwością i jest niezwykle odporny na wysokie i niskie temperatury – dlatego też idealnie uzupełni każdą wolną przestrzeń w ogrodzie, niezależnie od pory roku. Postaw na wieloletnie rozwiązanie, jaki stanowi ten niebanalny kruszec.

Grys Biała Marianna – gdzie będzie prezentował się najlepiej?

To dekoracyjne i ozdobne kruszywo jest w pełni bezpieczne dla roślin – nie musisz się zatem martwić, że wymarzona aranżacja się nie ziści. Wysyp nim rabatki ogrodowe, stwórz gustowne opaski wokół drzew albo skomponuj własny zakątek skalniaków – grys marmurowy Biała Marianna daje Ci multum możliwości. Grys marmurowy Biała Marianna będzie też się świetnie prezentował z innymi rodzajami grysów – z pewnością doda nieco świeżości ciemniejszym kolorom i wypełni każdą szczelinę. Stanowi uniwersalną propozycję dla każdego typu podwórka i wkomponuje się we wszystkie style ogrodu. Najlepiej jednak będzie wyglądał w minimalistycznie zaprojektowanej przestrzeni, której doda nieco elegancji. Nikt nie przejdzie obojętnie obok walorów estetycznych dróżki poprowadzonej od tylnych drzwi prowadzących do ogrodu, aż do altanki lub namiotu, gdzie w weekend przygotujesz poczęstunek dla swoich gości. Grys Biała Marianna zabezpieczy też ścieżki przed rozwojem uciążliwych chwastów. Ułatw sobie dbanie o ogród i umieść grys na wytyczonych już ścieżkach – z pewnością nie pożałujesz.

Polski grys na cmentarzu

Grys marmurowy Biała Marianna idealnie sprawdzi się na cmentarzu. Stwórz idealną opaskę wokół pomnika. Wyróżnij i nadaj eleganckiego wykończenia grobowcowi.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5904741018148
16 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Gama kolorystyczna
Ecru
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5904741018148

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło