❤Kamień Biała Marianna Grys 8-16 mm - StonesGarden.pl® ❤

Kamień Biała Marianna Grys 8-16 mm

Najpiękniejszy z polskich grysów. Najczęściej jest wykorzystywany jako kruszywo dekoracyjne i ozdobne. Bardzo popularny do wysypywania nim rabatek ogrodowych, opasek wokół drzew, ścieżek i skalniaków. Grys charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz dużą odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur. Idealnie nadaje się do uzupełnienia wolnych przestrzeni w ogrodzie.

Okazje dnia

20,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Grys Biała Marianna

Jeden z najpopularniejszych grysów w Twoim ogrodzie uświetni każdy podjazd i uatrakcyjni wygląd podwórka – zwłaszcza na wiosnę, gdy trawa zacznie się zielenić. Grys Biała Marianna swoją piękną barwą idealnie dopasuje się do bujnie rozwijającej się w ogrodzie roślinności, a w zimę stworzy kontrast z ciemną ziemią. Dodatkowo, grys Biała Marianna charakteryzuje się niską nasiąkliwością i jest niezwykle odporny na wysokie i niskie temperatury – dlatego też idealnie uzupełni każdą wolną przestrzeń w ogrodzie, niezależnie od pory roku. Postaw na wieloletnie rozwiązanie, jaki stanowi ten niebanalny kruszec.

Grys Biała Marianna – gdzie będzie prezentował się najlepiej?

To dekoracyjne i ozdobne kruszywo jest w pełni bezpieczne dla roślin – nie musisz się zatem martwić, że wymarzona aranżacja się nie ziści. Wysyp nim rabatki ogrodowe, stwórz gustowne opaski wokół drzew albo skomponuj własny zakątek skalniaków – grys marmurowy Biała Marianna daje Ci multum możliwości. Grys marmurowy Biała Marianna będzie też się świetnie prezentował z innymi rodzajami grysów – z pewnością doda nieco świeżości ciemniejszym kolorom i wypełni każdą szczelinę. Stanowi uniwersalną propozycję dla każdego typu podwórka i wkomponuje się we wszystkie style ogrodu. Najlepiej jednak będzie wyglądał w minimalistycznie zaprojektowanej przestrzeni, której doda nieco elegancji. Nikt nie przejdzie obojętnie obok walorów estetycznych dróżki poprowadzonej od tylnych drzwi prowadzących do ogrodu, aż do altanki lub namiotu, gdzie w weekend przygotujesz poczęstunek dla swoich gości. Grys Biała Marianna zabezpieczy też ścieżki przed rozwojem uciążliwych chwastów. Ułatw sobie dbanie o ogród i umieść grys na wytyczonych już ścieżkach – z pewnością nie pożałujesz.

Polski grys na cmentarzu

Grys marmurowy Biała Marianna idealnie sprawdzi się na cmentarzu. Stwórz idealną opaskę wokół pomnika. Wyróżnij i nadaj eleganckiego wykończenia grobowcowi.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5904741018148
112 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Ecru
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5904741018148

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło