✅Kamień Biała Marianna Grys 1-3 mm - StonesGarden.pl®

Kamień Biała Marianna Grys 1-3 mm

Najpiękniejszy z polskich grysów. Najczęściej jest wykorzystywana jako kruszywo dekoracyjne i ozdobne. Bardzo popularna do wysypywania nią rabatek ogrodowych, opasek wokół drzew, ścieżek i skalniaków. Grys charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz dużą odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur. Idealnie nadaje się do uzupełnienia wolnych przestrzeni w ogrodzie.

Okazje dnia

20,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Biała Marianna to jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich grysów. Jeśli cenisz sobie tradycyjne podejście do ogrodu. Lubisz bezpieczne rozwiązania - wybierz Białą Mariannę. Tu dominuje biel z akcentami beżu. Jej dość neutralny, jasny odcień sprawia, że świetnie łączy się z innymi kamieniami. Biała Marianna to grys, który stanowi sprawdzone tło dla zieleni. Idealnie sprawdzi się wśród krzewów, iglaków, czy traw ozdobnych. Jasna barwa grysu sprawdzi się nawet na największych powierzchniach. Jeśli Twój ogród nie jest zbyt duży, Biała Marianna optycznie go powiększy. Ten polski grys jest bezpieczny dla roślin i podłoża.

BIAŁA MARIANNA W OGRODZIE

Dzięki Białej Mariannie stworzysz sielski, estetyczny klimat. Ten biały grys jest idealny na całe rabaty, ale równie dobrze wygląda w kompozycjach z innymi kamieniami. Jest najlepszym wyborem zwłaszcza na południową stronę ogrodu. Tam, gdzie słońce świeci najdłużej i najintensywniej. Dlaczego? Białe kamienie odbijają słońce i nie pozwalają korzeniom się przegrzać. Grys ten doskonale przepuszcza wodę i jednocześnie zabezpiecza glebę przed szybkim wysychaniem, bo ogranicza parowanie wody. Rośliny na pewno odwdzięczą się za towarzystwo Białej Marianny. Jeśli szukasz kamienia, którym wypełnisz wierzch donic - wybierz ten właśnie grys, który mieni się bielą i beżem.

BIAŁA MARIANNA NA ŚCIEŻKACH

Grys to materiał idealny na ścieżki, dróżki, czy podjazdy. Jego kanciaste i nieregularne ziarna świetnie się klinują. Dzięki białej Mariannie stworzysz bezpieczną, stabilną, a co ważne praktyczną i estetyczną ścieżkę lub alejkę. Grys jest łatwym materiałem do usypywania, dlatego jeśli planujesz kręte ścieżki - będzie do tego idealny. Podsypać możesz nim ważne miejsca w ogrodzie, czyli np. kącik grillowy. Wyobraźnia z pewnością podpowie Ci, gdzie ulokować ten piękny, naturalny, polski kamień.

BIAŁA MARIANNA WOKÓŁ DOMU Z BIAŁĄ MARIANNĄ

zbudujesz opaskę wokół domu. Kamienna opaska tworzy eleganckie odcięcie budynku od ogrodu. Nie jest to rozwiązanie jedynie estetyczne. Grys będzie zabezpieczał ściany przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Zrobienie grysowej opaski wokół domu nie jest niczym trudnym. Wystarczy już warstwa kliku centymetrów kamienia, by spełniła swoją funkcję. Grys BIAŁA MARIANNA pięknie komponuje się zarówno z jasnymi, jak i z ciemnymi elewacjami.

BIAŁA MARIANNA W WODZIE

Grys ten jest idealny do wodnych aranżacji! Biała Marianna sprawdzi się usypana w okolicy fontanny, sztucznego strumyka lub oczka wodnego. Możesz usypać tym grysem efektowne zejście do oczka. Małe żyjątka, będą Ci wdzięczne za tak łatwy dostęp do wody.

POLSKI GRYS W BIZNESIE

Grys BIAŁA MARIANNA często wybierana jest przez właścicieli restauracji, kawiarni, hoteli, czy pensjonatów. Ten kamień sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz zadbać o estetykę i bezpieczny teren dla swoich gości.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

W Stones Garden posiadamy kamienie z całego świata. Stones Garden to źródło ogrodowych inspiracji.

Jeśli masz pytania, zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

5903738120901
437 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Beż
Biel
Przeznaczenie
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5903738120901

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło