Glanskies Kruszywo 1-3 mm I kat.

Glanskies Kruszywo 1-3 mm I kat.

KRUSZYWO Glanskies I Gatunek (najwyższa jakość) do akwariów

Okazje dnia

18,05 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Glanskies 1-3mm

 Cechuje się bardzo dużą twardością i najczarniejszą barwą ze wszystkich dostępnych kruszyw na rynku. W przeciwieństwie do innych kruszyw Glanskies posiada w swojej strukturze zeszklone frakcje nadające mu cechy szkła, co przy odpowiednim kącie padania światła tworzy efekt refleksu świetlnego. W swojej postaci jest to produkt wyjątkowy i niepowtarzalny nie występujący w naturze.

OPIS GDZIE MOŻNA UŻYĆ PRODUKTU

Glanskies 1-3mm jest przed wszystkim używany przez producentów kostek brukowych, płyt chodnikowych oraz płyt okładzinowych. Dzięki swojej twardości jest składnikiem tzw. warstwy wierzchniej we wszelkiego rodzaju konfekcji betonowej. Glanskies może być także stosowany jako wszelkiego rodzaju wypełnienia donic z roślinnością tworząc ciekawą warstwę wierzchnią dekoracyjną . Kolejnym zastosowaniem są także różnego rodzaju kompozycje z drobnych kamieni. Charakterystyczna cechą tego kruszywa jest jego czarna barwa co w połączeniu z innymi jasnymi kruszywami tworzy efekt kontrastu.

Glanskies 1-3mm jest typowym kruszywem dekoracyjnych, ze względu na drobną frakcję jest polecany do użytku wewnętrznego.

5902837464435
146 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz

Specyficzne kody

ean13
5902837464435

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło