✅ Słoik Kruszywo Secogran 1-3 mm - stonesgarden.pl ®

Słoik Kruszywo Secogran 1-3 mm

Las w słoiku to popularna forma kompozycji roślin w szkle. Mech, kamyczki czy kora, wszystkie nasze składniki pochodzą z naturalnego środowiska tworząc piękną roślinność.

Okazje dnia

18,59 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Polecamy kruszywo SECOGRAN, trwałe i estetyczne, w kolorze bieli i czerni. SECOGRAN to kruszywo najwyższej jakości! Kruszywem SECOGRAN ozdobisz przydomową rabatę, dno akwarium lub donice. Idealny do wypełnienia aranżacji w szkle. Możesz użyć go wszędzie tam, gdzie potrzebna jest intensywna, trwała czerń. Kruszywo SECOGRAN to naturalny kamień, którym podniesiesz estetykę swoich aranżacji.

Chciałbyś stworzyć własną kompozycję w szkle? Modne "lasy w szkle" nie mogą obejść się bez czarnego kruszywa SECOGRAN. Wysyp warstwę SECOGRAN, następnie warstwę ozdobnych kamieni (tych w naszej ofercie bardzo szeroki wybór), na końcu warstwę ziemi, najlepiej wymieszanej z keramzytem. Do ziemi wsadź rośliny, które również możesz obsypać ozdobnymi kamieniami lub kolorowym szkłem (wszystko to do kupienia w Stones Garden) . Dodaj naturalne dodatki takie jak np. mech, kora, patyki, szyszki i gotowe! Satysfakcja z wykonanej pracy - gwarantowana! Las w szkle to efektowna, a co ważne naturalna ozdoba stołu, parapetu, balkonu, czy tarasu.

SECOGRAN do akwarium.

Kruszywo SECOGRAN jest w 100% bezpieczny dla wszystkich żywych organizmów! Nie wpływa na parametry wody, nie zmienia wartości Gh, Kh, Ph. Kruszywo SECOGRAN nie zawiera szkodliwych substancji. Dużo bardziej bezpieczniejszy od bazaltu i kwarcu ponieważ nie posiada ostrych krawędzi co zapobiega zranieniu. Doda Twoim aranżacjom niezwykłości! Naturalne, oryginalne - takie jest nasze kruszywo zamknięte w słoiku.

5902837469775
8 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Czerń
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

ean13
5902837469775

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło