Pieniek Drewniany "Świeca Ogrodowa Antykomarowa"

Świeca ogrodowa odstraszająca komary. Świeca ogrodowa to niezwykła pochodnia, która dzięki nastrojowemu płomieniowi wprowadza wyjątkową atmosferę podczas wieczornych spotkań towarzyskich, np. przy grillu. Dodatkowo wnętrze świecy zostało wzbogacone o środek, który pod wpływem ciepła uwalnia odstraszający komary zapach.

Okazje dnia

12,99 zł
Brutto
Ilość

Jak odstraszyć komary?

Kup Pieniek Drewniany "Świeca Ogrodowa Antykomarowa", dzięki któremu pozbędziesz się problemu ukąszeń i swędzących bąbli na skórze podczas plenerowych wyjść i spotkań.

Świeca ogrodowa to niezwykła pochodnia, która dzięki nastrojowemu płomieniowi wprowadza wyjątkową atmosferę podczas wieczornych spotkań towarzyskich, np. przy grillu. Dodatkowo wnętrze świecy zostało wzbogacone o środek, który pod wpływem ciepła uwalnia odstraszający komary zapach.

Instrukcja obsługi:
Świecę ogrodową umieść na równej, niepalnej powierzchni, co najmniej 2 metry od jakichkolwiek materiałów łatwopalnych. Ustaw świecę pionowo, tak aby otwór z knotem znajdował się w dolnej części świecy. Po podpaleniu knota zaczekaj co najmniej 10 minut, aż płomień świecy rozpali się na odpowiednią wysokość (ok. 20 cm). W początkowej fazie rozpalania świeca może dymić. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych i zgaśnięcia, należy wrzucić rozpaloną zapałkę do środka świecy, aby ponownie wzniecić ogień.

Świeca ogrodowa jest produktem jednorazowego użytku.

Informacje techniczne:
Świeca wykonana jest z suchego drewna sosnowego.
Wysokość: ok. 20 cm
Średnica: ok. 15 cm
Czas palenia: 1,5-2h
CYTRYNOWA WOŃ

ZAPEWNI SPOKOJNY WIECZÓR

5902768819397
1488 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Gama kolorystyczna
Brąz
Gatunek drewna
Mix

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło