• -10%

Ziemia Uniwersalna Do Kwiatów

11,83 zł
10,65 zł Zniżka 10%
Brutto

Gotowe podłoże, które dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do roślin doniczkowych i balkonowych.

Opakowanie
Ilość

Ziemia Uniwersalna Do Kwiatów

Wartość pH: 5,5-6,5

Zasolenie:> 2,5 g/l

Skład: torf wysoki, torf niski, piasek, kreda, nawóz NPK, perlit.

Gotowe podłoże, które dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do roślin doniczkowych, balkonowych oraz prac w ogrodzie bądź na działce. Tak szerokie zastosowanie nasz produkt zawdzięcza odpowiednio dobranym składnikom tj: wyselekcjonowany torf wysoki, torf niski, piasek, perlit oraz dodatku nawozu wieloskładnikowego. Stosowanie naszego podłoża to wygodna uprawa roślin w żyznej i puszystej ziemi. Jej receptura zapewnia dostęp niezbędnego powietrza, wody i składników mineralnych, które są magnetyzowane, a następnie stopniowo oddawane roślinie.

Zastosowanie: do wszystkich roślin domowych do zakładania ogródków warzywnych do przesadzania w doniczce i wiszące kosze do uprawy kwiatów balkonowych do przesadzania drzew i krzewów Do wysiewu nasion zalecamy specjalną Ziemię do wysiewu i pikowania, o niższej zawartości nawozów. Dla roślin kwaśnolubnych zalecamy podłoże o niższym pH np. ZIEMIA DO RODODENDRONÓW.

Sposób użycia: Najlepszy okres przesadzania roślin to wiosna Produkt prasowany mechanicznie, przed użyciem zaleca się rozluźnić podłoże i w miarę potrzeb, jeśli jest zbyt suche, podlać wodą. Przesadzanie do doniczek- należy wybrać czystą donicę z otworami odpływowymi większą od bryły korzeniowej. Wsypujemy drenaż na dno donicy np. keramzyt, następnie ZIEMIĘ UNIWERSALNĄ. Wkładamy roślinę i wypełniamy podłożem do 2 cm poniżej krawędzi doniczki. Po przesadzeniu lekko ugniatamy ziemię i umiarkowanie podlewamy. Przesadzanie drzew i krzewów- należy wykopać otwór o około 30% większy od bryły korzeniowej i wypełnić go częściowo ZIEMIĄ UNIWERSALNĄ. Następnie wsadzamy drzewo lub krzew z bryłą korzeniową i uzupełniamy resztę otworu ZIEMIĄ UNIWERSALNĄ Rośliny gruntowe/warzywniak- należy rozsypać ZIEMIĘ UNIWERSALNĄ na głębokość około 15-30 cm, następnie sadzimy rośliny. Bezpośrednio po przesadzeniu umiarkowanie podlewamy. Zalecamy rozpocząć nawożenie po 6-8 tygodniach od przesadzenia.

5908251712435
164 Przedmioty

Opis

Materiał
Ziemia
Zastosowanie
do kwiatów

Specyficzne kody

ean13
5908251712435

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.