Źródła Ogrodowych Inspiracji

Witamy w Stones Garden w miejscu, które łączy ludzi z pasją do ogrodów. W naszym internetowym sklepie znajdziesz kruszywa dekoracyjne sprowadzane z całego świata, a także monolity czy wodotryski. Posiadamy także suche drewno kominkowe, akcesoria czy sprzęt ogrodniczy. Ponadto jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów keramzytu w Europie. Dzięki produktom dostępnym w naszym asortymencie, stworzysz z nami niepowtarzalny klimat ogrodu, jak też mieszkania, posesji czy przestrzeni biznesowe dokonując kompleksowych zakupów.

Jesteśmy grupą osób pasjonujących się ogrodnictwem i zawsze gotowych do pomocy. Nasz zespół składa się zarówno z ludzi z ponad 20 letnim doświadczeniem w ogrodach jak i młodych zaczynających swoją przygodę w tej branży. Codziennie uczymy się czegoś nowego i zmieniamy się dla Ciebie, by dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Oferując produkty, usługi i fachowe doradztwo, które pozwali Ci dokonać właściwego wyboru. Cel, jaki od początku działania przyświeca naszej firmie, jest prosty i czytelny - jak najlepiej zaspokajać Twoje potrzeby i dostosować się do preferencji, stopnia wiedzy i zaawansowania, oferując szeroką gamę produktów w najlepszych cenach w połączeniu z rzetelnym doradztwem i własnym transportem. Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Europy i nie tylko. Nasza oferta w Stonesgraden.pl jest systematycznie poszerzana. Jesteśmy skupieni na zapewnieniu doskonałej obsługi i staramy się, aby proces wyboru produktu i składania zamówienia był prosty i przyjemny. Zapewniamy status dostępności towarów w czasie rzeczywistym, darmową dostawę w ramach akcji promocyjnych, śledzenie przesyłek i wygodny odbiór zamówienia. Dodatkowo oferujemy własny transport oraz usługi projektowe.

Aktualnie znajdziesz u nas kruszywa takie jak otoczaki, żwiry, grysy, łupki, piaski dekoracyjne, kamienie budowlane a także piękne monolity sprowadzane z najdalszych zakątków świata, jak np. Meksyk. Dzięki stałej współpracy i dobrym kontaktom handlowym z dystrybutorami i producentami, możemy pochwalić się wyłącznością niektórych produktów na Polskę, jak np. keramzyt kolorowy marki Brockytony. Mamy znakomitej jakości suszone drewno kominkowe, drewno do piecy do pizzy, suche drewno ogniskowe, które pozyskujemy z lasów państwowych i sami suszymy w wyspecjalizowanych suszarniach komorowych. Dodatkowo nasza oferta wzbogacona jest o meble ogrodowe, narzędzia, nawozy, substraty, a także o produkty zoologiczne. Znajdziesz u nas produkty ze stali Corten, paleniska, donice gabionowe, betonowe oraz granitowe. Oferujemy ziemię, korę kamienną, fontanny, ozdoby ogrodowe i wiele innych produktów.

Współpracujemy z producentami wiodących marek takich jak Ciech, Brockytony, Liapor, 4Globe, Candella, CooKing, Nova Minerals i wielu innych. Staramy się wychodzić naprzeciw Twoim potrzebom, w zależności od Twoich preferencji. Obok tradycyjnych i najbardziej popularnych kamieni, takich jak Biała Marianna, Thasos White czy Kora Kamienna, posiadamy także kruszywa niszowe i trudniej dostępne, jak Ardesia Nera, Ardesia Viola oraz Glanskies. Wyszukujemy zarówno najlepsze kruszywa o niebanalnym wyglądzie jak i monolity oraz wodotryski, które w ostatnich latach przeżywają eksplozję popularności.

Kamień, który posiadamy w swojej ofercie sprowadzany jest z największych polskich kopalni, jak i z małych żwirowni, ale wydobywających niepowtarzalne kamienie dekoracyjne. Oferta krajowa jest wzbogacona o kamień z innych krajów Europy: Włoch, Belgi, Grecji, Macedonii, Niemiec, Ukrainy, a nawet innych kontynentów: Afryki. Przywiązujemy dużą wagę do jakości i oryginalności, a wielu architektów, projektantów i wykonawców ogrodów poleca naszą markę, sklep i nasze produkty.

W Stones Garden posiadamy ogromny wybór keramzytu. Dysponujemy kilkoma frakcjami. Jednymi z najpopularniejszych są keramzyt 1-4mm, 4-8mm czy 8-16mm. To lekkie kruszywo ceramiczne jest obecnie wykorzystywane zarówno w ogrodnictwie jak i w budownictwie. Dodatkowo możemy się pochwalić keramzytem kolorowym, który nadaje roślinom więcej oryginalności, a także ogranicza nadmierne parowanie wody.

Ogród i wszystko co z nim związane jest naszą pasją, a nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół doradców z pewnością pomoże każdemu w wyborze odpowiednich produktów by stworzyć ogród marzeń, taras, balkon, mieszkanie, posesję czy przestrzeń biznesową. Naszym priorytetem jest wpisywanie się w obowiązujące trendy, zapotrzebowanie rynku, a także co najważniejsze chcemy być Twoim źródłem ogrodowych inspiracji.

Mamy nadzieję, że zakupy na naszej stronie będą czystą przyjemności. Liczymy się z Twoim zdaniem. Podpowiedz nam jak możemy zmienić się dla Ciebie: sklep@stonesgraden.pl

Fachowe doradztwo i kompleksowa obsługa jest naszą dewizą.
Jak dojechać do Stones Garden?

Centrum ogrodowe Stones Garden zlokalizowane jest w Źródłach – miejscowości w województwie dolnośląskim, pomiędzy Wrocławiem a Środą Śląską.

Posiadamy własną bazę transportową i korzystamy również z firm spedycyjnych i kurierskich, dzięki czemu możemy dostarczyć nasz towar w każde miejsce wskazane przez Klienta.


AGES SP. Z.O.O

Źródła

ul. Wschodnia 14-16, 55-330

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło