Uprawa i ochrona roślin

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-30 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Agrotkanina pod kamienie , tuje, drzewa czy plantacje z warzywami ułatwia rozmieszczanie nasadzeń przy pracach ogrodniczych oraz równomierne rozstawienie donic z krzewami na plantacjach szkółkarskich. Korzystanie z takiego rozwiązania pozwala ograniczyć rozwój chwastów i zapewnia odpowiednią wilgotność uprawom. W tej kategorii znajdziesz produkty niezbędne do sadzenia krzewów, drzew czy warzyw.

Wysokiej jakości agrowłókniny

Agrowłókniny to specjalne tkaniny, które pochłaniają promieniowanie słoneczne. Dzięki temu proces fotosyntezy zostaje zredukowany, co zapobiega rozrostowi chwastów. Takie rozwiązanie sprawia, że z powodzeniem można zmniejszyć ilość herbicydów i innych środków, które mają unieszkodliwiać niepotrzebne rośliny. Agrotkanina pod tuje, warzywa czy drzewka owocowe pozytywnie wpływają na środowisko naturalne. Dzięki nim przenikanie wody do gleby staje się równomierne na całej powierzchni. Zmniejszone parowanie wody utrzymuje dłuższą wilgotność ziemi, nawet w okresie suchym. dodatkowo agrotkanina pod tuje jest odporna na działanie bakterii oraz grzybów. Warto wybierać ją do ekologicznych upraw, zarówno przydomowych, jak i tych na większych terenach.

Agrotkanina idealna pod warzywa i krzewy

Agrotkanina pod tuje świetnie się sprawdzi w każdych warunkach. Jeżeli chcesz założyć produkt nie zapomnij o dedykowanych szpilkach. W naszym sklepie znajdziesz również uniwersalną plandekę oraz worek do nawadniania. Jest to idealne rozwiązania na działkę czy do przydomowego warzywniaka. Postaw na trwałe produkty, które pomogą Ci zadbać kompleksowo o rośliny.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło