Agrowłókniny

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdziesz idealną propozycję do swojego ogrodu – jeśli prowadzisz sad, ogród warzywny bądź plantację truskawek, z pewnością przyda Ci się proponowana przez nas agrowłóknina. Jest to materiał, który wykorzystuje się w ogrodzie do okrywania roślin i ściółkowania podłoża. Agrotkaniny szczególnie przydatne okazują się podczas mrozów – ograniczają straty, jakie mogłyby powstać wskutek działania zimna. Hamuje też wzrost chwastów, dzięki czemu pielęgnacja ogrodu wiosną zajmuje mniej czasu.

Agrotkaniny w ogrodzie – dobierz odpowiednią do swoich potrzeb

Agrowłóknina charakteryzuje się ogromną wytrzymałością, a jednocześnie zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i gwarantuje świetną przepuszczalność wody. W tej kategorii dobierzesz odpowiedni typ agrotkaniny wedle własnych preferencji przez wzgląd na jej szerokość – dysponujemy propozycjami od 0,5 metra do nawet 3,3 metra. Dobierz ich odpowiednią ilość – włóknina ogrodowa z pewnością spełni swoje zadanie, zabezpieczając hodowane rośliny przed chwastami i mrozem!

Włóknina ogrodowa – zalety

Dobrej jakości włóknina ogrodowa to zakup, który pozwoli Ci odpowiednio zadbać o rośliny. Nie tylko zabezpiecza rośliny, ale też podnosi temperaturę gleby. Wpływa to na zwiększenie aktywności systemu korzeniowego i lepsze pobieranie przez roślinę składników pokarmowych. W efekcie pozwala na lepszy wzrost roślin – przyspieszają go i poprawiają jakość owoców oraz warzyw. Agrowłóknina ogrodowa jest też odporna na grzyby i pleśnie – zapewnij swoim roślinom idealną ochronę!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.