Łupek Ekspandowany 0-2 mm

Mineralny środek poprawiający właściwości gleby. Co więcej, w przeciwieństwie do nawozów chemicznych, które oddziałują na glebę gwałtownie, łupek wpływa na nią stopniowo, dostosowując się do naturalnego procesu, który kiedyś doprowadził do jej powstania. Nie wywołuje nagłych zmian w kwasowości gleby, nie narusza delikatnych struktur korzeniowych roślin i jest dobrze tolerowany przez żyjące pod ziemią mikroorganizmy. Dodatkowo spełnia się jako dekoracja.

Okazje dnia

31,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Chcesz użyźnić glebę bez konieczności używania chemicznych nawozów? Postaw na naturalny środek poprawiający właściwości gleby. Dzięki temu Twoje drzewka i krzewy będą rosły bujne, a ich owoce nie będą zawierały szkodliwych substancji. Jako że nasz granulat skalny 0-2 mm stworzony jest z łupka, jego skład w ogromnym stopniu pokrywa się ze składem najważniejszego, pierwotnego budulca gleby. Dzięki temu łupek ekspandowany 0-2 mm w całkowicie naturalny sposób współtworzy strukturę użyźnianej nim ziemi.

Łupek Ekspandowany 0-2 mm

Granulat skalnego łupka nie pyli, jest łatwy w transporcie i w aplikacji. Można go stosować w dużych uprawach otwartych. W przeciwieństwie do nawozów chemicznych, które oddziałują na glebę gwałtownie, łupek ekspandowany 0-2 mm wpływa na nią stopniowo. Dostosowuje się do naturalnego procesu, który kiedyś doprowadził do jego powstania. Jego użycie nie wywołuje nagłych zmian w kwasowości gleby i nie narusza delikatnych struktur korzeniowych roślin. Granulat skalny 0-2 mm jest dobrze tolerowany przez żyjące pod ziemią mikroorganizmy. Stanowi doskonałe wsparcie w przydomowej uprawie roślin, w tym warzyw, owoców i kwiatów, również doniczkowych. Świetnie sprawdza się także w procesie naturalnego nawożenia trawnika.

Granulat skalny 0-2 mm do warzyw i drzew owocowych

Granulat ekspandowany 0-2 mm skutecznie wzbogaca podłoże, na którym wzrastają drzewa owocowe i warzywa, zarówno na powietrzu, jak i w szklarniach czy tunelach foliowych. Wzmacnia ich odporność na choroby i działanie mikroorganizmów glebowych. Można go aplikować, zarówno przed sadzeniem drzewek, jak i w dowolnym momencie ich wzrostu. Środek poprawiający właściwości gleby pozytywnie działa na system korzeniowy. Stanowi doskonałe wsparcie w przydomowej uprawie roślin, dlatego koniecznie powinieneś poznać jego zalety. Zamów już teraz i ciesz się owocnymi plonami.

5902837465692
45 Przedmioty

Opis

Materiał
Minerał
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm

Specyficzne kody

ean13
5902837465692

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło