Nawozy

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-30 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Zarówno niedobór, jak i nadmiar nawozu prowadzi do podwyższonej podatności na choroby i zaburzenia wzrostu. Właściwe nawozy wzmacniają rośliny i pomagają usunąć powstałe uszkodzenia. Przy każdym podawaniu produktu należy zwracać uwagę na to, by ziemia była wilgotna oraz kierować się wskazaniami producenta zawartymi na opakowaniach w kwestii dawkowania i częstości nawożenia. W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment produktów uniwersalnych, bądź przeznaczonych do konkretnych typów roślin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawóz do trawy o bogatym składzie

Nawóz do trawy to niezawodny sposób, by poprawić jej kondycję po zimie, zlikwidować rozprzestrzeniający się mech i wypełnić puste place, które negatywnie wpływają na estetykę ogrodu. Nawóz do trawy znajdziesz w naszej ofercie w formie granulatu. Produkty dostępne są w opakowaniach foliowych, które chronią zawartość przed zawilgoceniem. W tej kategorii znajdziesz preparaty o bogatym składzie zawierające żelazo, zapobiegające żółknięciu, wypierające chwasty i poprawiające ogólny stan trawnika. Przeznaczone są do dosiewek, zakładania nowych trawników bądź całkowitej regeneracji zaniedbanej darni. Nawozy to również sprawdzony sposób, by przygotować trawę na nadejście zimy. Postaw na produkty VILA, które powstały z myślą o każdym ogrodzie. Dzięki nim zadbasz o trawy, drzewa i krzewy kompleksowo przez cały rok.

Bezpieczny nawóz do kwiatów

W naszej ofercie znajdziesz także nawozy do kwiatów, których stosowanie skutecznie zapobiega niedoborom składników pokarmowych w glebie. To kompleksowa dawka niezbędnych minerałów, które poprawią ogólny stan Twoich roślin. Jeśli chcesz, aby Twój ogród i balkon rozkwitały tysiącami barw, sięgnij po odpowiednie nawozy do kwiatów, dzięki nim będą rosły jeszcze szybciej. Wysokiej jakości nawóz bogaty w fosfor i potas, zapewni nie tylko prawidłowy wzrost kwiatów, ale sprawi też, że zyskają intensywny i trwały kolor. Wybierz sprawdzone rozwiązania i ciesz się pięknym ogrodem!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło