Łupek Ekspandowany 2-4 mm

Mineralny środek poprawiający właściwości gleby.

Co więcej, w przeciwieństwie do nawozów chemicznych, które oddziałują na glebę gwałtownie, łupek wpływa na nią stopniowo, dostosowując się do naturalnego procesu, który kiedyś doprowadził do jej powstania. Nie wywołuje nagłych zmian w kwasowości gleby, nie narusza delikatnych struktur korzeniowych roślin i jest dobrze tolerowany przez żyjące pod ziemią mikroorganizmy. Dodatkowo spełnia się jako dekoracja.

Okazje dnia

31,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

GRANULAT Ekspandowany

Granulat skalnego łupka. Nie pyli, jest łatwy w transporcie i w aplikacji. Można go stosować w dużych uprawach otwartych.

Jako że nasz granulat stworzony jest z łupka, jego skład w ogromnym stopniu pokrywa się ze składem najważniejszego, pierwotnego budulca gleby.

Dzięki temu łupek w całkowicie naturalny sposób współtworzy strukturę użyźnianej nim ziemi.

Co więcej, w przeciwieństwie do nawozów chemicznych, które oddziałują na glebę gwałtownie, łupek wpływa na nią stopniowo, dostosowując się do naturalnego procesu, który kiedyś doprowadził do jej powstania. Nie wywołuje nagłych zmian w kwasowości gleby, nie narusza delikatnych struktur korzeniowych roślin i jest dobrze tolerowany przez żyjące pod ziemią mikroorganizmy.

Rośliny sadownicze

Wzbogaca podłoże, na którym wzrastają drzewa owocowe. Wzmacnia ich odporność na działanie chorobotwórczych mikroorganizmów glebowych. Może być stosowany zarówno przed sadzeniem drzewek, jak i w dowolnym momencie ich wzrostu. Wzmacnia system korzeniowy i wpływa na lepsze i głębsze ukorzenienie.

Rośliny warzywne

Zasila glebę pod uprawy, zarówno na otwartym powietrzu, jak i w szklarniach, tunelach foliowych czy inspektach. Może być stosowany również jako dodatek do kompostu. Stanowi doskonałe wsparcie w przydomowej uprawie roślin, w tym warzyw, owoców.

Rośliny ozdobne i trawniki

Stanowi doskonałe wsparcie w przydomowej uprawie roślin, w tym warzyw, owoców i kwiatów, również doniczkowych. Świetnie sprawdza się także w naturalnym nawożeniu trawnika.

5902837465715
23 Przedmioty

Opis

Materiał
Minerał
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm

Specyficzne kody

ean13
5902837465715

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło