Kamień Kora Kamienna Antracytowa 30-60 mm

Kamień Antracytowy Kora Kamienna 30-60 mm

Kora kamienna wyróżnia się grafitowo czarnym kolorem, jest świetnym zamiennikiem dla kory drewnianej. Tani kamień ogrodowy idealny na duże powierzchnie! Możesz ją również wykorzystać do usypania chodników i ścieżek. Kora kamienna 30-60 mm sprawdzi się w wielu aranżacjach.

Okazje dnia

19,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Poznaj znakomity zamiennik kory sosnowej, który wyróżnia się trwałością i pięknym wyglądem. Kora antracytowa 30-60 mm to doskonałe rozwiązanie zarówno do małych, jaki dużych ogrodów. Doda elegancji i podkreśli piękno roślin. Wyróżnia ją niezwykła trwałość i jakość. Kamień ogrodowy jest niezwykle ekonomiczny – nie musisz jej uzupełniać, czyścić, ani pielęgnować. Postaw na rozwiązanie, które będzie cieszyć oko na długie lata.

Kora kamienna 30-60 mm – piękno i estetyka

Kamienna kora 3-6 cm to innowacyjne i praktyczne rozwiązanie, które wzbogaci wizualnie Twój ogród. Wykorzystując ją w aranżacji swojej zielonej przestrzeni, nie musisz się martwić chwastami. Zapewnia doskonały przepływ wody – gleba pozostaje wilgotna, a na powierzchni nie powstają nieestetyczne kałuże. Kora antracytowa 30-60 mm doda elegancji i piękna Twojemu ogrodowi. Mieni się w kolorach czerni i grafitu, co doskonale współgra z zielenią roślin oraz innymi elementami dekoracji. Możesz ją również wykorzystać do usypania chodników i ścieżek. Kamień dekoracyjny sprawdzi się w wielu aranżacjach.

Kora z kamienia 3-6 cm doskonale nada się do stworzenia rabat. Podkreśli piękno krzewów, kwiatów i trawy. Możesz ją wykorzystać do aranżacji oczka wodnego, a także tarasu. Świetnie sprawdzi się także do usypania otoczki wokół domu oraz na podjazd. Kora kamienna 30-60 mm to produkt naturalny i unikatowy, który doda niesamowitego charakteru Twojej zielonej przestrzeni.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837468709
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Grafit
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

ean13
5902837468709

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło