Kamień Antracytowy Kora Kamienna 63-250 mm

Kamień Antracytowy Kora Kamienna 63-250 mm

Antracytowa Kora Kamienna to ozdobny kamień o wyjątkowym kształcie przypominającym kore drzewną. Jej wyjątkową cechą jest modny grafitowo-czarny kolor. Dzięki temu kamień ogrodowy stanowi on bardzo dobrą alternatywę dla popularnie stosowanej kory drzewnej.

Okazje dnia

608,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Antracytowa Kora Kamienna

Antracytowa Kora Kamienna to ozdobny kamień o wyjątkowym kształcie przypominającym kore drzewną. Jej wyjątkową cechą jest modny grafitowo-czarny kolor. Dzięki temu stanowi on bardzo dobrą alternatywę dla popularnie stosowanej kory drzewnej. Połączenie kształtu i koloru Antracytowej Kory Kamiennej pozwala na osiągnięcie zupełnie nowej kompozycji, która będzie przypominać dekoracje z wykorzystaniem kory drzewnej ale będzie się wyróżniać swoim unikatowym kolorem. Kamień ogrodowy świetnie spisuje się jako wypełnienie rabat ogrodowych oraz dekoracje akwariów. Najlepsze zastosowania dla Antracytowej Kory Kamiennej

Antracytowa Kora Kamienna znajduje świetne zastosowanie w ogrodach jako wypełnienie rabat ogrodowych. Wyjątkowy kształt nada niezapomniany wygląd naszemu ogrodowi a unikatowy kolor sprawi, że uzyskana kompozycja będzie modna i elegancka.

Wykorzystując różne rozmiary Antracytowej Kory Kamiennej można tworzyć kompozycje, które same w sobie będą prezentowały się widowiskowo a w połączeniu z roślinnością ogrodową stworzą niezapomnianą dekorację. Antracytowa Kora Kamienna świetnie komponuje się z różnymi rodzajami roślin jednak najlepsze efekty można uzyskać łącząc go z krzewami i roślinami zielnymi o dużych i rozłożystych liściach.

Kora kamienna upiększy także domowe akwarium jeśli wykorzystamy ją jako dekoracje otoczoną przez różne rośliny wodne. Korzyści z zastosowania Antracytowej Kory Kamiennej Antracytowa Kora Kamienna jest świetną ozdobą domowego ogrodu. Jej kształt i kolor nadają otoczeniu modny i elegancki wygląd. Jest ona również bardzo wytrzymała ponieważ jest kwarcytem. Dzięki temu ozdoby z niej wykonane będą trwałe i nie zostaną zniszczone przez silne wiatry czy ulewy. Antracytowa Kora Kamienna może być także użyta w akwarium. Jej ciężar pozwoli na bezproblemowe ułożenie jej na dnie zbiornika i ułatwi nam jego dekorację a modny kolor kamienia wpasuje się znakomicie z wodną roślinnością.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738124954
110 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Grafit

Specyficzne kody

ean13
5903738124954

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło