Kamień Brzoskwiniowy Grys 5-20 mm

Jest to kamień dekoracyjny, o niespotykanej barwie malinowo – pomarańczowej dzięki której ożywi niejedną przydomową rabatę.

Okazje dnia

18,59 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Postaw na kolor w ogrodzie!

Ożyw swoją aranżację niepowtarzalnym, pomarańczowo- malinowym grysem. Grys brzoskwiniowy, który tu prezentujemy jest rozwiązaniem dla tych, którzy stawiają na oryginalność.

Masz dość biało-czarnych aranżacji?

Nie po drodze Ci ze szarościami?

Lubisz i chcesz się wyróżniać również w ogrodzie?

Wybierz grys brzoskwiniowy! Z nim żadna aranżacja nie będzie nudna. Grys powstaje przez rozkruszenie skały, jest to świetna, naturalna i praktyczna ozdoba Twojego ogrodu.

BRZOSKWINIOWY GRYS W OGRODZIE

Wyobraź sobie wyraziste, pomarańczowe rabaty. Brzoskwiniowy grys pięknie wypełni i podkreśli rośliny w Twoim ogrodzie. Zielone kompozycje na jego tle wyglądają obłędnie. W Twoim ogrodzie nie brakuje kolorowych rododendronów, magnolii, azalii? One też pokochają brzoskwiniowy grys. Na rabatach wygląda nie tylko estetycznie i ciekawie, ale jest bardzo praktyczny. Zanim wysypiesz go na rabaty, rozłóż geowłókninę, problem chwastów zniknie na zawsze. Poza tym grys chroni korzenie przed przegrzaniem i mrozem. Brzoskwiniowy grys zadba o odpowiednią wilgotność gleby. Same plusy! Jeśli potrzebujesz kamienia, który odświeży i ożywi Twoje aranżacje, wybierz brzoskwiniowy grys. Możesz wymieszać go z innym grysem, w zupełnie innym kolorze, czy rozmiarze. A jeśli myślisz o usypaniu fikuśnych wzorów, brzoskwiniowy grys będzie do tego idealny! Drobny, wyrazisty i łatwy do układania/usypywania. Brzoskwiniowy grys to inwestycja na długie lata. Jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne. BRZOSKWINIOWA DRÓŻKA - Nie wiesz z czego usypać ścieżki? Alejki? Dróżki? Chodniki? Postaw na wyrazisty grys brzoskwiniowy. Wytyczone ścieżki mogą stać się jedną z największych, kamiennych ozdób Twojego ogrodu. Ścieżka z brzoskwiniowego grysu pozwoli lepiej wykorzystać wodę opadową. Przez kamienną nawierzchnię woda przesiąka wgłąb gleby. Dzięki temu służyć będzie korzeniom roślin rosnących wzdłuż ścieżki. Praktyczne i ekologiczne.

BRZOSKWINIA W WODZIE

Ten drobny, brzoskwiniowy grys jest idealnym tłem dla Twoim wodnych aranżacji. Pod wpływem wody/opadów kolor grysu intensywnieje. To kamień, który w żadnej aranżacji nie będzie nudny! Jeśli przed Tobą wybór kamienia do obsypania oczka wodnego, sztucznego strumyka lub fontanny - postaw na brzoskwiniowy grys. Oryginalny i ponadczasowy.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837464572
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz
Przeznaczenie
alejki

Specyficzne kody

ean13
5902837464572

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło