Kamień Biała Marianna Grys 2-6 mm

Najpiękniejszy z polskich grysów. Najczęściej jest wykorzystywany jako kruszywo dekoracyjne i ozdobne. Bardzo popularny do wysypywania nią rabatek ogrodowych, opasek wokół drzew, ścieżek i skalniaków. Grys charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz dużą odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur. Idealnie nadaje się do uzupełnienia wolnych przestrzeni w ogrodzie.

Okazje dnia

14,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Biała Marianna to jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich grysów. Jeśli cenisz sobie tradycyjne podejście do ogrodu.

Lubisz bezpieczne rozwiązania - wybierz Białą Mariannę. Tu dominuje biel z akcentami beżu. Jej dość neutralny, jasny odcień sprawia, że świetnie łączy się z innymi kamieniami. Biała Marianna to grys, który stanowi sprawdzone tło dla zieleni. Idealnie sprawdzi się wśród krzewów, iglaków, czy traw ozdobnych. Jasna barwa grysu sprawdzi się nawet na największych powierzchniach. Jeśli Twój ogród nie jest zbyt duży, Biała Marianna optycznie go powiększy. Ten polski grys jest bezpieczny dla roślin i podłoża.

BIAŁA MARIANNA W OGRODZIE

Dzięki Białej Mariannie stworzysz sielski, estetyczny klimat. Ten biały grys jest idealny na całe rabaty, ale równie dobrze wygląda w kompozycjach z innymi kamieniami. Jest najlepszym wyborem zwłaszcza na południową stronę ogrodu. Tam, gdzie słońce świeci najdłużej i najintensywniej. Dlaczego? Białe kamienie odbijają słońce i nie pozwalają korzeniom się przegrzać. Grys ten doskonale przepuszcza wodę i jednocześnie zabezpiecza glebę przed szybkim wysychaniem, bo ogranicza parowanie wody. Rośliny na pewno odwdzięczą się za towarzystwo Białej Marianny.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837464367
483 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Beż
Biel
Przeznaczenie
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5902837464367

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło