Kamień Słoneczny Żwir 16-32 mm

KAMIEŃ SŁONECZNY ŻWIR- jego atutem jest naturalne pochodzenie oraz przystępna cena. Kamień występuje wielu kolorach min. (żółty, brązowy, szary biały, złoty). Jest to naturalny surowiec który posiada różnorodne barwy. Jego naturalne pochodzenie doskonale współgra z otaczającą roślinnością oraz naturą.

Okazje dnia

18,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Słoneczny Żwir 16-32mm

Żwir- jest to ziarnisty materiał, pozyskiwany w procesie płukania. Kruszywo posiada obszerne zastosowanie. Kamień można kupić w wielu gradacjach. Surowic ten można wykorzystać na wiele sposobów np. jako element dekoracyjne oraz w budownictwie.

Specyfikacja:

-Frakcja: 16-32mm
-Wydajność na 1m2: 90kg przy grubości 5cm (jest to minimum teoretyczne)
-Kamień Naturalny- niebarwiony
-Kolor: MIX (żółty, szary, pomarańczowy, biały, beżowy)
-Kraj pochodzenia:

KAMIEŃ SŁONECZNY ŻWIR- jego atutem jest naturalne pochodzenie oraz przystępna cena. Kamień występuje wielu kolorach min. (żółty, brązowy, szary biały, złoty). Jest to naturalny surowiec który posiada różnorodne barwy. Jego naturalne pochodzenie doskonale współgra z otaczającą roślinnością oraz naturą.

Zastosowanie:

-Tarasy
-Oczka wodne
-Ogród
-Rabaty
-Podjazdy
-Drenaż
-Do opasek wokół domu
-Alejki w ogrodzie i w parkach
-Do wypełniania eko-kratek parkingowych oraz płyt ażurowych

SŁONECZNY ŻWIR W OGRODZIE

Dzięki niemu Twoja aranżacja nabierze elegancji i niezwykłego charakteru. Idealnie komponuje się z naturalnymi, ogrodowymi elementami. W szczególności z innymi kamieniami, drewnem i wszelkiego rodzaju gatunkami roślin. Dobrym pomysłem na wprowadzenie różnorodności wśród ogrodowej zieleni jest zastosowanie żwiru. Możesz go wysypać jako ściółkę na rabatach lub nawierzchnię na ścieżce. Dzięki niewielkim rozmiarom frakcji można formować ze żwiru różnego typu zawijasy. Ciepły, słoneczny odcień żwiru łatwo wpasowuje się w każdą przestrzeń i jednocześnie tworzy ciekawe kontrasty. Żwir w ogrodzie to nie tylko estetyka, ale również praktyczne rozwiązanie. Dlaczego? Ma właściwości ściółkujące i drenarskie. Chroni glebę przed wysychaniem i korzenie przed niską temperaturą. Jeśli zastosujesz pod nim geowłókninę problem z chwastami rozwiązany. Wystarczą już 2-3 cm słonecznego żwiru, by rabata zachwycała tym naturalnym kamieniem. Jakie rośliny uwielbiają słoneczny żwir? To m.in. hortensje, bergenie, klony palmowe, żurawki, bukszpany, azalie, iglaki.

SŁONECZNA PRZECHADZKA

Słoneczny żwir jest świetnym budulcem ścieżek, alejek i podjazdów. Pięknie kontrastuje z roślinami i trawą. Jest inwestycją na lata, a przy tym niedrogą. Wystarczy, że wytyczysz żwirowe alejki w ogrodzie, a uzyskasz niezwykle estetyczny efekt. Takie żwirowe ścieżki wyglądają bardzo naturalnie. Słoneczny żwir świetnie się klinuje i jest bezpieczny, ponieważ nie ma bardzo ostrych krawędzi. Jest idealny do usypania nawet najbardziej krętych alejek. Żwirowe ścieżki buduje się bardzo łatwo. Spróbuj!

SŁONECZNY ŻWIR WOKÓŁ DOMU

Właściwości drenujące sprawdzają się w ogrodzie od lat. Ze słonecznego żwiru zbuduj opaskę wokół domu tzw. opaskę żwirową. Zapewni ona ochronę elewacji przed zabrudzeniem, a co najważniejsze - budynku przed wilgocią. To nie tylko praktyczne, ale również bardzo estetyczne rozwiązanie. Opaskę wystarczy usypać na kilka centymetrów. Słoneczny żwir pięknie wygląda w donicach. Nadaje się do wszelkiego rodzaju aranżacji związanych z wodą. Jeśli chcesz wyeksponować np. dekoracje takie jak gliniane donice, elementy z drewna, postaw je na słonecznym żwirze. Nie pożałujesz!

Stones Garden to kamienie z całego świata i nie tylko.

Stones Garden to źródło inspiracji do Twojego ogrodu.

*Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. 

Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837464183
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Żółty
Frakcja
16-30 mm
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5902837464183

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło