⌚ ☝ Kamień Kora Kamienna do ogrodu 32-63 mm - StonesGarden.pl®⌚   ☝

Kamień Kora Kamienna Gnejs 32-63 mm

Kamienna imitacja kory.  Gnejs jako naturalny kamień który świetnie komponuje się z zielenią i innymi bryłami ogrodowymi.

Okazje dnia

13,20 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Kora Kamienna

Ozdobny kamień Kora Kamienna swoją nazwę zawdzięcza unikatowemu kształtowi przypominającego korę drzewa. Jego ciemne kolory uwydatniają ten efekt nadając otoczeniu bardziej naturalny wygląd. Kora Kamienna znajduje swoje zastosowanie jako dekoracja ogrodów oraz akwariów. Stanowi świetną alternatywę dla popularnej kory drzewnej, ale przewyższa ją pod wieloma względami. Jak osiągnąć najlepszy efekt wykorzystując Kore Kamienną? Kora Kamienna świetnie spisuje się w ogrodach. Jej wygląd znakomicie komponuje się z roślinnością ogrodową. Przypominający kore drzewną kamień nadaje naszemu ogrodowi bardziej naturalny wygląd. Najlepiej wykorzystać Kore Kamienną w połączeniu z drzewami iglastymi oraz krzewami. Kora Kamienna prezentuje się świetnie także jako element dekoracyjny w akwarium. Większe kamienie można ułożyć w unikatowe kompozycje, które upiększą nasze akwarium. Kamień dzięki swojej gęstości bezproblemowo będzie się utrzymywał na dnie zbiornika bez względu na swój rozmiar zachowując przypominający drewno wygląd. Dzięki temu sprawdza się dużo lepiej niż podobne ozdoby wykonane ze sztucznych tworzyw.

Dlaczego warto wybrać Kore Kamienną?

Kora Kamienna stanowi wyjątkowy element dekoracyjny. Znajduje swoje zastosowanie w ogrodowych rabatach uwydatniając wygląd roślin ogrodowych. Świetnie spisuje się także jako dekoracja w akwarium. Kora Kamienna jest genialną alternatywą dla zwykłej kory drzewnej ponieważ posiada podobny efekt wizualny nie tracąc przy tym swojej funkcjonalności. W odróżnieniu od kory drzewnej Kora Kamienna jest materiałem o wyższej jakości, który jest zdecydowanie twardszy i bardziej odporny na elementy zewnętrzne. Dzięki swojej wytrzymałości i ciężarowi Kora Kamienna wykorzystana jako wypełnienie rabaty nie zostanie zniszczona przez ulewy oraz silne wiatry. Kora Kamienna jest też dużo lepszą ozdobą do akwarium niż jej odpowiedniki wykonane ze sztucznego tworzywa, które często musi być dodatkowo dociążane aby pozostać na dnie zbiornika.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837465876
153 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
alejki
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5902837465876

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło