Kamień Silver Kora Kamienna 30-60 mm

Kora kamienna Silver to świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu. Estetyczne i praktyczne. Czego chcieć więcej? Co wyróżnia korę SILVER? To, że ma niepowtarzalny, srebrny kolor. Stanowi oryginalne tło dla wszelkiego rodzaju roślin. Zielone krzewy, ozdobne drzewka, czy trawy - wszystko to na jego tle jeszcze bardziej pięknieje.

Okazje dnia

19,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kora Silver niezastąpiona w ogrodzie.

Nazwa "kora" nie jest przypadkowa. Wyglądem przypomina tę klasyczną - drzewną. Jest dla tej tradycyjną świetną alternatywą. Kora SILVER pasuje do ogrodu o charakterze nowoczesnym i naturalnym. W Twoim ogrodzie nie brakuje dzikości? W takich aranżacjach kora kamienna Silver sprawdzi się doskonale. Naturalna, estetyczna, podkreśli w ogrodzie wszystko to, co podkreślenia wymaga.

Kamienna kora SILVER to inwestycja na lata. Jeśli chodzi o jej trwałość, z korą drzewną wygrywa bezapelacyjnie. Jest trwała i twarda. Jest ciężka, więc wiatr nie rozwiewa jej po całej posesji. Tym samym, nie trzeba jej ciągle uzupełniać. Nie gnije, nie ubywa jej, więc zainwestujesz raz i na długie lata. Ważne! Kora kamienna zakwasza glebę. A to oznacza, że jest idealna wszędzie tam, gdzie posadziłeś drzewa iglaste, hortensje, magnolie, begonie, drzewka owocowe, rododendrony, wrzosy. Masz w swoim ogrodzie borówki amerykańskie?

Je też warto obsypać kamienną korą. Na pewno się odwdzięczą.

Zanim usypiesz korę kamienną, powierzchnię wyłóż geowłókniną. Będziesz mógł zapomnieć o ciągłym pieleniu. Estetycznie i praktycznie - takie rozwiązania lubimy najbardziej.

Kora sprawdzi się zarówno na małych, jak i na dużych powierzchniach. Wokół kory kamiennej SILVER możesz zbudować wiele dekoracji. Sprawdzi się nie tylko wśród roślinności. Na jej tle świetnie wyglądają wszelkiego rodzaju ozdoby ze stali lub drewna. Kora Silver stanowi świetne tło również dla większych kamieni lub głazów. Ozdoby z gliny, czy drewna na korze kamiennej Silver prezentują się wyjątkowo.

Ta frakcja (30-60 mm) jest idealna do wypełnienia lub uzupełnienia obrzeży, tworząc tym samym płynną granicę. Jeśli użyjesz kory kamiennej Silver zadbasz o estetykę ogrodu. Kamień jest wysoko przepuszczalny, na Twoich rabatach nie będą tworzyły się kałuże. Kory kamiennej SILVER możesz użyć do luźnego usypania chodników i ścieżek. Kamienie te dobrze się klinują, tworząc stabilne podłoże. Kora jest bardzo wydajna. Jej zużycie zależy od frakcji.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837468686

Opis

Materiał
Kamień
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5902837468686

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło