Kamień Kora Kamienna Gnejs 50-200 mm

Gnejs to naturalny kamień, kształtem i wyglądem przypomina korę.

Okazje dnia

45,60 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Gnejs to naturalny kamień, który kształtem i wyglądem przypomina korę. Dzięki swojej strukturze, dość charakterystycznej oraz barwie szaro -brązowej, lekko połyskującej jest wybornym materiałem do komponowania go z naturalnymi elementami, zwłaszcza roślinami i drewnem. Gnejsowa kora kamienna ma sporą przewagę nad korą drzewną. Nie tylko estetyczną, ale również funkcjonalną. Jest znacznie trwalsza, a raz zakupiona, służy długimi latami. Nie musisz jej uzupełniać, tak jak drzewną. Kora drzewna gnije, roznosi się wraz z podmuchami wiatru, gnejs to kamień, czyli trwałość i estetyka w jednym.

KORA GNEJSOWA W OGRODZIE

Gnejs kora kamienna sprawdzi się zarówno w ogrodach nowoczesnych, jak i tych mniej formalnych. Jeśli stawiasz na naturalność, a wręcz dzikość w ogrodzie - gnejsowa kora będzie trafnym wyborem. Fantastycznie komponuje się z wszelkiego rodzaju roślinami. Mogą to być nie tylko wiecznie zielone iglaki, czy bukszpany. Gnejsowa kora kamienna dodaje uroku i podkreśla również kolorowe kompozycje składające się np.z rododendronów, czy azalii. Ze względu na swój odczyn nie wpływa niekorzystnie na na środowisko gleby. Kamienna kora gnejsowa stwarza warunki podobne do tych, jakie stwarza kora drzewna. Jeśli szukasz materiału na rabaty i stworzenie kamiennego podłoża - wybierz korę gnejsową. Jej dodatkową zaletą jest to, że kamienna kora gnejsowa fantastycznie łączy się z innymi kamieniami. W sąsiedztwie różnych kolorów i faktur świetnie się sprawdza! Pięknie wygląda w połączeniu z korą naturalną. Kora kamienna nie musi znaleźć się jedynie na rabatach. To świetny budulec do ścieżek, alejek , czy podjazdów. Dzięki kształtowi świetnie się klinuje stanowiąc bezpieczne, estetyczne i co ważne, stabilne podłoże.

GNEJSOWA OPASKA WOKÓŁ DOMU

Na usypanie opaski wokół domu, która będzie chroniła mury przed wilgocią i zabrudzeniami nadaje się nie tylko żwir, czy otoczak. Gnejsowa kora kamienna jest równie często wybierana na zbudowanie odcięcia między budynkiem, a ogrodem. Opaska wykonana z kamieni jest łatwiejsza w budowie i nie wymaga dokładnego zachowania spadków. Wynika to z faktu, że woda opadowa szybko przesiąka przez warstwę kamieni w głąb gruntu.

GNEJS KORA KAMIENNA DO WYPEŁNIENIA GABIONÓW

Zależy Ci na efektownym ogrodzeniu? Nie wiesz czym wypełnić stalowe konstrukcje? Postaw na kamienną korę gnejsową. Dzięki nieoczywistej barwie i ciekawej strukturze w gabionowych ogrodzeniach prezentuje się bardzo estetycznie. Jeśli masz do wypełnienia również inne gabionowe konstrukcje - gnejsowa kora kamienna będzie idealna. W naszej ofercie posiadamy m.in. gabionowe kominki, paleniska i meble ogrodowe. Sprawdź!

5903738121649
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5903738121649

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło