Kamień Kora Kamienna Gnejs 63-250 mm- Stones Garden

Kamień Kora Kamienna Gnejs 63-250 mm

Kamienna imitacja kory.

Okazje dnia

584,25 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Gnejs to naturalny kamień, który kształtem i wyglądem przypomina korę. Dzięki swojej strukturze, dość charakterystycznej oraz czarno- białej barwie, lekko połyskującej jest wybornym materiałem do komponowania go z naturalnymi elementami, zwłaszcza roślinami i drewnem. Gnejsowa kora kamienna ma sporą przewagę nad korą drzewną. Nie tylko estetyczną, ale również funkcjonalną. Jest znacznie trwalsza, a raz zakupiona, służy długimi latami. Nie musisz jej uzupełniać, tak jak drzewną. Kora drzewna gnije, roznosi się wraz z podmuchami wiatru, gnejs to kamień, czyli trwałość i estetyka w jednym.

KORA GNEJSOWA W OGRODZIE

Na usypanie opaski wokół domu, która będzie chroniła mury przed wilgocią i zabrudzeniami nadaje się nie tylko żwir, czy otoczak. Gnejsowa kora kamienna jest równie często wybierana na zbudowanie odcięcia między budynkiem, a ogrodem. Opaska wykonana z kamieni jest łatwiejsza w budowie i nie wymaga dokładnego zachowania spadków. Wynika to z faktu, że woda opadowa szybko przesiąka przez warstwę kamieni w głąb gruntu.

GNEJS KORA KAMIENNA DO WYPEŁNIENIA GABIONÓW

Zależy Ci na efektownym ogrodzeniu? Nie wiesz czym wypełnić stalowe konstrukcje? Postaw na kamienną korę gnejsową. Dzięki nieoczywistej barwie i ciekawej strukturze w gabionowych ogrodzeniach prezentuje się bardzo estetycznie. Jeśli masz do wypełnienia również inne gabionowe konstrukcje - gnejsowa kora kamienna będzie idealna.

5903738126248
36 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz

Specyficzne kody

ean13
5903738126248

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło