Keramzyt Ogrodniczy 8-16 mm

9,25 zł
Brutto

Keramzyt ogrodniczy idealnie sprawdza się jako drenaż zarówno do doniczek, jak i również do kwiatów posadzonych bezpośrednio w ogrodzie. Jego porowata struktura odstrasza dodatkowo gryzonie. Ponadto posiada bardzo niską nasiąkliwość, przez co nie gromadzi wody, co mogłoby prowadzić do gnicia roślin. Keramzyt ogrodniczy w procesie powstawania oraz w swoich właściwościach niczym nie różni się od keramzytu budowlanego.

Opakowanie
Ilość

 

Szybka dostawa 1-2 dni!

 

Do każdego zamówienia otrzymasz pakiet 3 maseczek GRATIS!

 

Wysyłka piasków do spoinowania Dansand GRATIS!

Keramzyt ogrodniczy 8-16 mm to naturalny materiał, otrzymywany w wyniku wypalania gliny ilastej w temperaturze 1150 stopni Celsjusza. Jest obojętny chemicznie, więc nie zmianie pH gleby. Wykorzystuje się go do drenażu podłoża – doskonale spulchnia i napowietrza ziemie. Keramzyt do kwiatów 8-16 mm nie rozpuszcza się w wodzie, a jedynie w niewielkim stopniu ją magazynuje. Dzięki temu rośliny mają zapewnioną odpowiednią wilgoć.

Keramzyt do kwiatów 8-16 mm – właściwości

Keramzyt ogrodniczy 8-16 mm jest odporny na grzyby i pleśń. Chroni rośliny przed infekcjami, gniciem oraz szkodnikami. Jest odporny na wypłukiwanie przez wodę, a dzięki swojej trwałości może być wielokrotnie wykorzystywany w uprawach. Jako materiał drenarki doprowadza tlen do korzeni roślin. Wykorzystując keramzyt ogrodowy 8-16 mm zapewnisz kwiatom, krzewom i drzewom odpowiednie warunki do zdrowego i szybkiego wzrostu.

Keramzyt ogrodniczy 8-16 mm – gdzie możesz go wykorzystać?

Materiał doskonale nadaje się jako dodatek do podłoża. Sprawi, że ziemia będzie spulchniona i odpowiednio natleniona. Keramzyt do kwiatów 8-16 mm może być użyty również jako ściółka, która doskonale odizoluje korzenie roślin od zimna i ograniczy wzrost chwastów. Jest jednak lżejszy niż woda, więc należy go mocno ubić w glebie. Keramzyt do doniczek 8-16 mm stanowi świetną warstwę drenażową i zapewni swobodny odpływ wody. Wystarczy wysypać nim dno. Możesz go również wykorzystać w uprawach hydroponicznych. Keramzyt ogrodowy 8-16 mm to doskonały materiał, którym możesz wysypać ścieżki w ogrodzie albo zielony dach.

5903738123346
128 Przedmioty

Opis

Materiał
Kruszywo ceramiczne
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5903738123346
Ocena 
2021-10-11

Opinia:

Keramzyt zgodny z opisem. Polecam sklep

Ocena 
2021-02-10

Opinia:

Super obsługa telefoniczna obsługa. Pan z którym rozmawiałem wyliczył najtańszą wysyłkę oraz przedstawił w prosty sposób charakterystykę produktu. Polecam

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Napisz opinie

Przedstawiamy Państwu gamę najczęściej oglądanych produktów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nawóz Organiczny

Cena 13,86 zł

Nawóz Do Krzewów

Cena 7,89 zł

Nawóz Uniwersalny

Cena7,80 zł

Garnek Ceramiczny

Cena 107,90 zł

BUK Paleta

Cena 571,90 zł

Tabletki Solne

Cena 24,90 zł

Kamień akwarystyczny

Cena24,65 zł

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.