Kamień Lodowy Grys 15-30 mm

Lodowy grys to niezwykle dekoracyjny kamień w kolorze lodu z lekko satynowym połyskiem.

Nadaje nowoczesny styl każdemu otoczeniu sprawi, że każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością.

Okazje dnia

1 426,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Lodowy grys to niezwykle dekoracyjny kamień w kolorze lodu z lekko satynowym połyskiem.

Nadaje nowoczesny styl każdemu otoczeniu sprawi, że każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Dlaczego jest oryginalny? Ponieważ posiada krystaliczną strukturę, przypominającą pokruszone brył lodu, biało - szara barwa nadaje mu szczególnej elegancji. Idealny do łączenia z innymi kamieniami - żwirem, otoczakiem. Lodowy grys to czysta natura, więc możesz wykorzystać go jako tło do przeróżnych dekoracji np. z gliny, czy drewna.

KAMIENNY, LODOWY GRYS W OGRODZIE

Lodowy grys jest materiałem uniwersalnym. Możesz zastosować go jako wypełnienie rabat, jako posypkę, czy ochronę podłoża. Grys charakteryzuje się ostrymi, nierównymi krawędziami. Każdy kamień ma inny kształt. Lodowy grys świetnie się klinuje, więc jest idealny na wszelkiego rodzaju ścieżki i alejki. Nie przesuwa się pod stopami, jest stabilny. Grys dobrze przylega do podłoża. Ten kamień stanowi piękne tło dla ozdobnych drzew, krzewów lub traw. Kamienna aranżacja dodaje uroku i elegancji. Pod grys zastosuj geowłókninę, a będziesz mógł zapomnieć o chwastach. Kamień spowoduje, że gleba będzie odpowiednio nawilżona, a kiedy spadnie deszcz nie będzie w Twoim ogrodzie nieestetycznych kałuż. Lodowy grys jest na tyle szlachetnym i uniwersalnym materiałem, że sprawdzi się w ogrodzie nowoczesnym, w którym dominuje kamień, jak i tym o charakterze bardziej naturalnym. W taki ogrodzie wystarczy, że obsypiesz lodowym grysem poszczególne rośliny. I np. zbudujesz nim alejki. Wystarczy niewiele, by uzyskać piorunujący efekt. Ten biało-szary grys będzie idealny w nasłonecznionych ogrodach. Tam, gdzie słońce świeci najintensywniej i najdłużej. Ciemne kamienie szybko się nagrzewają i mogą negatywnie oddziaływać na rośliny. Lodowy grys poleca się na skalniaki i do wypełnienia donic.

OPASKA WOKÓŁ DOMU

Lodowy grys wokół budynku będzie nie tylko estetycznym, ale i praktycznym rozwiązaniem. Kamienna opaska zabezpiecza elewację przed zabrudzeniami i zaciekami. Dodatkowo, zapewni szybki przepływ wody opadowej do gruntu, jak również szybkie osuszanie się podłoża.

LODOWY GRYS DO PODBUDOWY

Lodowy grys stanowi idealną bazę pod budowę altany, miejsca na grilla lub tarasu. Jak to zrobić? W skrócie... Dla lepszego efektu można wykorzystać różne frakcje. W naszej ofercie lodowy grys również o frakcji 30-60. Najpierw warstwa z większej frakcji, na nią warstwa mniejszych kamieni. Na obie warstwy układamy płytki, kamienne lub betonowe i gotowe!

LODOWY GRYS I WODA

Lodowy grys w towarzystwie wody wygląda obłędnie. Możesz wykorzystać go na wysypanie dna oczka lub na zbudowanie otoczenia Twojej wodnej aranżacji. Na dnie oczka warto wykorzystać jasny kamień, który nie zaciemni wody - lodowy grys jest do tego idealny. Jeśli obsypiesz nim wodną roślinność, ta będzie stabilniejsza, więc będzie łatwiej rosnąć. Jak widzisz, lodowy grys łączy w sobie funkcjonalność i niezwykłą estetykę. Lodowy grys stanowi świetne tło dla fontanny oraz jako podłoże dla głazów, monolitów. Lodowy grys nadaje się również do akwariów i terrariów.

LODOWY GRYS WOKÓŁ TWOJEJ FIRMY

Zastanawiasz się na jaki kamień postawić aranżując przestrzeń wokół firmy? Hotelu? Restauracji? Postaw na lodowy grys - połączenie elegancji i stylu.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738124831
696 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary

Specyficzne kody

ean13
5903738124831

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło