Kamień Arctic Green Grys 8-16 mm

Zielony mieniący się grys

Grys ten charakteryzuję się niepowtarzalnymi biało zielonymi barwami. Idealny do zastosowania w donicach i akwariach. Może być wykorzystany w alejkach ogrodowych, co nada szczególnej elegancji.

Okazje dnia

80,59 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Arctic Green

Zielony grys - powiedzieć o tym kamieniu to zdecydowanie za mało. To kamień z dalekiej Laponii i tylko tam występują jego złoża. Jego niepowtarzalna struktura jak i kolorystyk sprawia, że ciężko go porównać jakimkolwiek innym kamieniem. Biało zielone pasy okraszone drobinkami miki, która w słońcu świecą jakby złotem. W swojej barwie zieleni posiada wiele odcieni od delikatnej mięty aż po intensywną szmaragdową zieleń. Na naszym rynku kamień ten gości od niedawana i wciąż jest rzadkością.

To prawdziwy gral wśród kamieni ogrodowych, za swój unikatowy wygląd jest ceniony przez architektów krajobrazu. Świetnie się wpisuje w aktualne trendy mody dlatego kruszywo w rozmiarze 10-20 mm lub 20-40 mm przyozdobi Twoją rabatę, lub nawet zastąpi trawnik tym, którzy nie lubią kosić trawy. Jego większe frakcje nadają się do gabionów czyli metalowych koszy w które zasypujemy lub układamy kamienie oraz na skalniaki a wyrabiane ręcznie monolity, które mogą sięgać nawet 3 m wysokości będą powodem do dumy właściciela ogrodu w którym taka rzeźba natury stanie .

Monolity w mniejszych rozmiarach do 2 metrów wysokości posiadamy w stałej sprzedaży natomiast te największe są wykonywane na zamówienie. Taka piękna bryła Arctic Green może ozdobić również wejście do firmy i być jej wizytówką. Ten zielony kamień doceniają również architekci wnętrz i często można go zobaczyć w dużych donicach jak urządzonych firmowych patio.

Kamień płukany. Naturalne zapylenie powstaje w wyniku tarcia bryły o bryłę. Wielkość brył różni się od siebie w ramach przyjętej frakcji.

5902837464268
0 Przedmiot

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Zieleń
Przeznaczenie
alejki

Specyficzne kody

ean13
5902837464268

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło