Zielony mieniący się grys

Grys ten charakteryzuję się niepowtarzalnymi biało zielonymi barwami. Idealny do zastosowania w donicach i akwariach. Może być wykorzystany w alejkach ogrodowych, co nada szczególnej elegancji.

Okazja dnia

Kamień Arctic Green Grys 8-16 mm

76,56 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Arctic Green

Zielony grys - powiedzieć o tym kamieniu to zdecydowanie za mało. To kamień z dalekiej Laponii i tylko tam występują jego złoża. Jego niepowtarzalna struktura jak i kolorystyk sprawia, że ciężko go porównać jakimkolwiek innym kamieniem. Biało zielone pasy okraszone drobinkami miki, która w słońcu świecą jakby złotem. W swojej barwie zieleni posiada wiele odcieni od delikatnej mięty aż po intensywną szmaragdową zieleń. Na naszym rynku kamień ten gości od niedawana i wciąż jest rzadkością.

To prawdziwy gral wśród kamieni ogrodowych, za swój unikatowy wygląd jest ceniony przez architektów krajobrazu. Świetnie się wpisuje w aktualne trendy mody dlatego kruszywo w rozmiarze 10-20 mm lub 20-40 mm przyozdobi Twoją rabatę, lub nawet zastąpi trawnik tym, którzy nie lubią kosić trawy. Jego większe frakcje nadają się do gabionów czyli metalowych koszy w które zasypujemy lub układamy kamienie oraz na skalniaki a wyrabiane ręcznie monolity, które mogą sięgać nawet 3 m wysokości będą powodem do dumy właściciela ogrodu w którym taka rzeźba natury stanie .

Monolity w mniejszych rozmiarach do 2 metrów wysokości posiadamy w stałej sprzedaży natomiast te największe są wykonywane na zamówienie. Taka piękna bryła Arctic Green może ozdobić również wejście do firmy i być jej wizytówką. Ten zielony kamień doceniają również architekci wnętrz i często można go zobaczyć w dużych donicach jak urządzonych firmowych patio.

Kamień płukany. Naturalne zapylenie powstaje w wyniku tarcia bryły o bryłę. Wielkość brył różni się od siebie w ramach przyjętej frakcji.

5902837464268
0 Przedmiot

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Zieleń
Przeznaczenie
alejki

Specyficzne kody

ean13
5902837464268

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.