Kamień Colormix Grys 8-16 mm - stonesgarden.pl ®

Kamień Colormix Grys 8-16 mm

Grys ten charakteryzuję się niepowtarzalnymi pastelowymi odcieniami. Idealny do zastosowania w donicach i akwariach. Może być wykorzystany w alejkach ogrodowych, co nada szczególnej elegancji.

Okazje dnia

18,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Colormix Grys

Grys o wyjątkowej mieszance pastelowych odcieni. Delikatna pastelowa barwa podkreśla kontrastujące kolory roślin, które otacza przez co świetnie nada się jako wypełnienie wokół roślin. Jest on także świetnym wyborem do wykonania opaski wokół domu, która nada mu bardziej estetyczny wygląd.

Colormix Grys Gdzie najlepiej go wykorzystać?

Colormix grys świetnie sprawdza się jako podłoże i otoczenie do oczek wodnych ponieważ dzięki jego ostrym krawędzią dobrze trzyma się podłoża i zapewnia stabilizację rośliną wodnym. Jego kolor także nadaje niespotykany wygląd. Delikatna barwa podkreśla rośliny, które otacza skupiając całą uwagę na ich kontrastujących kolorach przez co świetnie komponuje się z niewielkimi krzewami. Colormix Grys nadaje się świetnie także jako podłoże do ścieżek w ogrodzie oraz ozdobnych pasów wokół domu. Dobrze trzyma się podłoża a jego kształt zapewnia dużą powierzchnie, na której woda opadowa będzię mogła odparować i skutecznie odprowadzać wilgoć z gleby pod nim. Tworzenie dekoracji z Colormix Grysu. Colormix Grys świetnie nada się też jako indywidualna deokracja. Delikatny pastelowy kolor będzie się dobrze prezentował w każdym ogrodzie. Z tego powdu wykorzystanie go do utworzenia ozdobnych pasów w ogrodzie pozwoli na wyciągnięcie tego co najlepsze z naszego otoczenia.

Dlaczego warto wykorzystać Colormix Grys?

Bardzo wytrzymały grys jest świetnym wyborem dla kogoś kto nie chce się martwić o to, że jego ozdoby będą wymagały corocznych poprawek. Odporny na wszelkie warunki pogodowe grys bezproblemowo poradzi sobie latem jak i zimą. Dzięki temu raz wyłożony będzie się sprawował przez wiele sezonów. Pastelowa mieszanka kolorów świetnie wpasuje się w każde otoczenie co jeszcze bardziej ułatwi nam prace dekoracyjne.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837462332
40 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Mix
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5902837462332

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło