Kamień Jura Gelb Żwir 2-3mm

25,90 zł
Brutto

Kruszywo ozdobne. Naturalny wapień wydobywany w Niemczech. Idealny do lasów w słoiku, dekoracji oraz terrarium.

Opakowanie
Ilość

Jura Gelb 2-3mm  naturalny kamień cechujący się jasnożółtą barwą oraz regularnymi kształtami ziaren. 

Jura Gelb  jest przed wszystkim używany przez producentów kostek brukowych, płyt chodnikowych oraz płyt okładzinowych. Kamień ten jest składnikiem warstwy wierzchniej we wszelkiego rodzaju konfekcji betonowej. Jura Gelb może być także stosowany jako wszelkiego rodzaju wypełnienia donic z roślinnością tworząc atrakcyjną warstwę wierzchnią . Kolejnym zastosowaniem są także różnego rodzaju kompozycje z drobnych kamieni lub podłoża w terrariach. Jura Gelb to żółty wapień, którego charakterystyczną cechą jest bardzo regularny kształt ziaren. Jest to kamień o kolorze na tyle uniwersalnym, że pięknie łączy się z innymi kamieniami, zarówno jasnymi, jak i ciemnymi. 

Potrzebujesz kamieni do uzupełnienia szklanych wazonów? świeczników na stole, Jura Gelb będzie idealny do tych zastosowań.  . 

Jura Gelb 2-3mm jest typowym kruszywem dekoracyjnych, ze względu na drobną frakcję jest polecany do użytku wewnętrznego, ewentualnie na zewnątrz w miejscach osłoniętych od wiatru. 

Kamień Jura Gelb żwir 2-3mm to kruszywo ozdobne, dzięki któremu każdy ogród nabierze elegancji i niezwykłego charakteru.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738123117
97 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Brąz
Żółty
Frakcja
16-30 mm

Specyficzne kody

ean13
5903738123117

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.