✅ Słoik Kruszywo H-Quartz 1-3 mm  - stonesgarden.pl ®

Słoik Kruszywo H-Quartz 1-3 mm

H-Quartz naturalny kamień cechujący się jasną barwą i bardzo dużą twardością.

Okazje dnia

17,66 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

H-Quartz 1-3mm jest przed wszystkim używany przez producentów kostek brukowych, płyt chodnikowych oraz płyt okładzinowych. Dzięki swojej twardości jest składnikiem tzw. warstwy wierzchniej we wszelkiego rodzaju konfekcji betonowej. H-Quartz może być także stosowany jako wszelkiego rodzaju wypełnienia donic z roślinnością tworząc atrakcyjną warstwę wierzchnią. Kolejnym zastosowaniem są także różnego rodzaju kompozycje z drobnych kamieni lub podłoże w akwariach i terrariach. Kamień ten nie wpływa na parametry wody. Idealny do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym. Tworzy piękne naturalne tło wszystkich wodnych aranżacji.

H- Quartz stanowi idealne podłoże do ukorzeniania się roślin.

Jeśli obsypiesz nim rośliny w akwarium będą stabilniejsze i staną się mocniejsze. Woda powoduje, że kolor kamienia jest jeszcze bardziej intensywny. Pięknie prezentuje się również w terrariach Potrzebujesz kamieni do uzupełnienia szklanych wazonów? Świeczników na stole H-Quartz będzie idealny do tych zastosowań.

Charakterystyczną cechą tego kruszywa jest jego naturalny jasny kolor oraz przejrzystość ziaren. H-Quartz 1-3mm jest typowym kruszywem dekoracyjnych, ze względu na drobną frakcję jest polecany do użytku wewnętrznego.

5903738120833
10 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Mix
Pomarańcz
Frakcja
do 15 mm
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

ean13
5903738120833

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło