HG Impregnat ochronny - marmur

Impregnacja kamienia naturalnego? HG impregnat ochronny to specjalnie opracowany produkt do wstępnego przygotowania marmuru i innych rodzajów kamienia naturalnego, takich jak trawertyn, niebieskoszary piaskowiec, granit itd. Ten ochronny środek impregnacyjny nadaje się również do płytek cementowych i płytek z tworzyw sztucznych, które zawierają fragmenty kamienia naturalnego, takich jak kompozyty granitu i marmuru.

Okazje dnia

166,16 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Ten środek zabezpieczający do kamienia naturalnego pozwala podłogom oddychać

Ten wyjątkowy produkt zabezpieczający kamień naturalny zostaje wchłonięty głęboko w pory kamienia, dzięki czemu kamień staje się mniej chłonny. W ten sposób zapobiega się przenikaniu brudu oraz (tłustym) plamom, bez wpływu na oryginalny charakter kamienia naturalnego lub konieczności uszczelniania podłogi od dołu. Podłoga może oddychać. HG impregnat ochronny nie zawiera silikonu; cechuje się krótkim czasem wysychania i może być stosowany na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Jeden litr produktu wystarcza na 10–50 m2 powierzchni podłogi, w zależności od stopnia porowatości podłogi.

Jak stosować produkt HG impregnat ochronny?

Wykonaj poniższe czynności, aby zapobiec penetracji kamienia naturalnego przez brud i tłuste plamy za pomocą HG impregnatu ochronnego:

  • Nierozcieńczony impregnat ochronny nałożyć cienką, równą warstwą w jednym kierunku, najlepiej za pomocą wałka malarskiego. W przypadku podłóg o wysokim połysku impregnat ochronny należy nałożyć, a następnie wypolerować za pomocą niestrzępiącej się szmatki.
  • Jeśli po 10 minutach od nałożenia na kamieniu naturalnym widoczne są resztki produktu, należy natychmiast je usunąć za pomocą suchej, niestrzępiącej się szmatki.
8711577116194
11 Przedmioty

Opis

Materiał
Impregnat
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
Zastosowanie
uniwersalne
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

ean13
8711577116194

Zobacz także

Ostatnie sprzedaże...

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.