HG środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego

HG środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego:

Przywraca kolor i intensyfikuje strukturę.

Chroni przed brudem i zużyciem kamień z połyskiem i bez.

Okazje dnia

120,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zastosowanie:

Przywraca kolor, pogłębia kolor i strukturę
Chroni przed brudem, kurzem i zniszczeniem, nadaje połysk bądź matowe wykończenie HG środek do intensyfikacji barwy granitu i innych rodzajów kamienia naturalnego. Ciemne naturalne kamienie naturalne typu granit, wapień itp., będą wykazywały zużycie poprzez matowienie, szare plamy.
HG „ŚRODEK DO INTENSYFIKACJI BARWY KAMIENIA NATURALNEGO” jest profesjonalnym produktem pogłębiającym kolor naturalnego kamienia i przywracającym go do życia. Unikalna kompozycja składników impregnuje, wzmacnia i chroni przed śladami spowodowanymi przez wodę bądź inne płyny. Nie powoduje, że powierzchnia jest śliska i nie przeszkadza w naturalnym oddychaniu kamienia. Podstawowy efekt po użyciu preparatu to intensywniejsza i „głębsza” barwa kamienia.

Sposób użycia

1. Przed zastosowaniem środka należy się upewnić, że powierzchnia jest zupełnie czysta, wolna od tłuszczu i brudu. Zalecamy zastosowanie HG „super zmywacz” lub HG „środek do usuwania cementu, zapraw klejowych” bądź w przypadku marmuru HG „środek do usuwania zapraw klejowych z marmuru”.
2. Pozostawić powierzchnię do wyschnięcia na przynajmniej 3 dni, przy ogrzewaniu podłogowym na 24 godziny. Należy wyłączyć ogrzewanie na 12 godzin przed zastosowaniem preparatu.
3. W trakcie wykonywania czynności należy mieć gumowe rękawice.
4. Nanieść cienką, równomierną warstwę HG „środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego” czystą, nie włochatą szmatką. Na większych powierzchnia nanosić preparat wałkiem.
5. Po upłynięciu maksymalnie 5-10 minut HG „środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego” wsiąknie w powierzchnię. Nadmiar produktu dokładnie usunąć suchą szmatką. Jeśli to konieczne można użyć środki zawierające składniki terpentynowe.
6. Czynność powtórzyć na powierzchniach porowatych dopóki powierzchnia nie przestanie wchłaniać preparatu.
7. Jeśli chcemy, aby powierzchnia się błyszczała można ją polerować po upływie 30-40 minut czystą, suchą i „nie włochatą” szmatką lub maszyną do polerowania.
8. Po upływie 4 godzin można chodzić/korzystać z zabezpieczonej powierzchni a po 3 dniach można z niej całkowicie korzystać.
9. Po użyciu należy wyczyścić butelkę przed zamknięciem tak, aby łatwo ją można było otworzyć przed kolejnym zastosowaniem produktu.

Wydajność:
+/- 100 m2 z 1 litra, w zależności od porowatości naturalnego kamienia

Uwaga:

Nie stosować na polerowane, szkliwione i nieporowate powierzchnie. Szmatki użyte do nakładania preparatu mogą ulec zapaleniu gdy zostały pozostawione zmięte- należy więc je rozłożyć i pozostawić do wyschnięcia. Może być przechowywany przez +/- 1 rok po otwarciu w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chłonne materiały (szmaty itp.), które miały kontakt z produktem mogą ulec zapaleniu podczas suszenia w wysokich temperaturach. Rozłożyć szmaty i wysuszyć na powietrzu przed wyrzuceniem. Ze względu na zagrożenie nie należy stosować gąbczastych materiałów.


8711577071554

Opis

Materiał
Impregnat
Gama kolorystyczna
Biel
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
8711577071554

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło