Niezwykle mocny środek do usuwania tłuszczu, brudu i uciążliwych zabrudzeń z płytek ceramicznych, kostki brukowej oraz kamieni naturalnych. Zmywa wszystkie rodzaje powłok zabezpieczających.

Okazja dnia

HG super zmywacz 1L

84,46 zł
Brutto
Ilość

HG "super zmywacz" to profesjonalny, wyjątkowo mocny środek czyszczący do usuwania problematycznego zabrudzenia i bardzo trudnej do usunięcia (starej) warstwy woskowej, po polerowaniu i pozostałych warstw ochronnych z podłóg z płytek ceramicznych i wszystkich rodzajów kamienia naturalnego. Nadaje się również do czyszczenia maszynowego.

Sposób użycia:

W przypadku silnego zabrudzenia:

Należy rozpuścić pół litra w połowie wiadra (5L) letniej wody i nanieść w sporych ilościach za pomocą mopa na czyszczoną powierzchnię. Nie należy myć nie więcej niż 10 do 15m2 jednocześnie. Następnie powierzchnię należy porządnie wyszorować szczotką, pozostawić przez kilka minut na działanie i ewentualnie raz jeszcze dobrze wyszorować. Następnie usunąć roztwór z powierzchni za pomocą mopa, który regularnie należy spłukiwać wodą i wykręcać (ewentualnie można skorzystać z odkurzacza do usuwania wody). Następnie podłogę jeszcze dwukrotnie dokładnie zmyć czystą wodą.

W przypadku ekstremalnie mocnego i uporczywego zabrudzenia lub bardzo starej warstwy po polerowaniu i innych warstw chroniących:

Należy rozpuścić 1 litr we wiadrze na 4 litry letniej wody, a następnie postępować zgodnie z opisanymi powyżej krokami.

Korzystając z maszyny do czyszczenia:

Należy rozpuścić pół litra w 5 litrach wody, w zależności od stopnia zabrudzenia.

Zużycie:

+-35-70 m2 z 1 litra

Uwaga:

Należy uważać na rozpryskiwanie materiału na pomalowanych powierzchniach, drewnie, metalu, wykładzinie, itp. Miejsca wokół czyszczonej powierzchni należy bardzo dokładnie okleić folią. Jeśli po zabiegu na podłodze pozostaje biała powłoka, wówczas roztwór niewłaściwie został z powierzchni usunięty. Można ją usunąć zmywając podłogę jeszcze raz czystą wodą.

8711577017712
10 Przedmioty

Opis

Materiał
Impregnat
Gama kolorystyczna
Biel

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.