HG Środek do usuwania zapraw klejowych z marmuru/ kamienie naturalne

Bezpiecznie usuwa pozostałości cementu i nalot wapienny z marmuru i wszelkich pozostałych nieodpornych na kwasy rodzajów kamienia naturalnego.

Okazje dnia

89,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

HG "zmywacz pozostałości zapraw klejowych i spoinowych" nie zawiera kwasu i dlatego bezpiecznie usuwa nalot z cementu z marmuru i pozostałych zawierających wapień rodzajów kamienia naturalnego, jak trawertyn, niebieski granit, granit, itp. Jest bezpieczny również w zastosowaniu do płytek betonowych i syntetycznych, w których zastosowano kawałki kamienia naturalnego, jak lastriko i kompozyt z marmuru.

Sposób użycia:

Czyszczenie podłogi:

1) Uprzednio należy usunąć wszelkie luźne pozostałości po cemencie i wapnie.

2) Należy rozpuścić pół litra w połowie wiadra (5L) wody. W przypadku bardziej intensywnego zabrudzenia można zastosować mocniejszy roztwór do 1 litra produktu na 4 litry wody.

3) Powierzchnię uprzednio zmoczyć czystą wodą, a następnie nanieść roztwór za pomocą mopa. Nie należy myć więcej niż 10 do 15m kw. jednocześnie.

4) Potem powierzchnię należy dokładnie wyszorować szczotką, pozostawić przez 5 minut na działania i ewentualnie raz jeszcze dobrze wyszorować.

5) Następnie usunąć roztwór za pomocą mopa, który regularnie należy spłukiwać wodą i wykręcać.

6) Następnie podłogę dokładnie umyć 2-3 razy czystą wodą. Jeśli okaże się to konieczne, procedurę powtórzyć.

Czyszczenie ścian:

W sposób jaki opisano wyżej. Zawsze zaczynać od góry w dół.

Wydajność: 30-40m kw. z 1 litra

Uwaga: Do marmuru i pozostałych rodzajów kamienia naturalnego zawierającego wapień korzystać wyłącznie z tego produktu. Pozostałe środki do usuwania cementu mogą poważnie uszkodzić kamień naturalny zawierający wapień.

8711577013066
7 Przedmioty

Opis

Materiał
Impregnat
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
8711577013066

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło