TopMeister Beton Extra

Długotrwale chroni przed zabrudzeniami

Ułatwia czyszczenie kostki brukowej

Zabezpiecza przed porastaniem mchem

Okazja dnia

TopMeister Beton Extra profesjonalny preparat do hydrofobizacji betonowej kostki brukowej

59,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Opis produktu:

Preparat TopMeister Beton Extra jest nowej generacji profesjonalnym preparatem przeznaczonym do zabezpieczania i hydrofobizacji betonowej kostki brukowej, krawężników, płyt chodnikowych, ogrodzeń z prefabrykatów betonowych. Dzięki specjalnej, wzmocnionej formule, odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat tworzy na powierzchni powłokę ochronną oraz wnika w materiał do kilkunastu milimetrów. Tak zabezpieczona betonowa kostka brukowa jest skutecznie chroniona przed wnikaniem wody wraz z zanieczyszczeniami dzięki, czemu zachowuje świeży wygląd.

Zastosowanie produktu:

betonowa kostka brukowa

- ogrodzenia z prefabrykatów betonowych

- krawężniki, płyty chodnikowe

- betonowe elementy małej architektury

Wydajność:

do 10-15m kw. / l

Sposób użycia:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta i sucha. Należy usunąć wszelkiego typu zabrudzenia (glony, mchy, a także plamy po różnego rodzaju płynach, itp.). Elementy i powierzchnie, które nie będą impregnowane, a są w bezpośrednim sąsiedztwie powinny zostać zabezpieczone np. folią ochronną.

UWAGA!

Należy nanieść nieznaczną ilość impregnatu tak aby nie tworzyły się "kałuże". Nie stosować na powierzchnie zabezpieczone preparatami o innym składzie. Impregnat nanosić bez rozcieńczania zraszaczem ogrodowym. Można również wykorzystać wałek lub pędzel do nakładania lub zanurzać przedmioty w preparacie. Po aplikacji zostawić do wyschnięcia. Chronić przed opadami atmosferycznymi przez okres ok. 6 h. Nie stosować podczas deszczu oraz silnego wiatru. Stosować w temperaturach 5-25 st. C.

Bezpieczeństwo i magazynowanie:

Należy stosować podstawowe zasady BHP. Produkt powinien być trzymany szczelnie zamknięty w miejscu niedostępnym dla dzieci i z dala od organizmów żywych. Należy unikać kontaktu preparatu ze skórą i oczami. Przed użyciem zaleca się zapoznanie z kartą charakterystyki preparatu. Przechowywać w zakresie temperatur 5-30 st. C.

5907222431207
11 Przedmioty

Opis

Materiał
Impregnat

Specyficzne kody

ean13
5907222431207

Gorąca sprzedaż

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.