TopMeister Stein Extra profesjonalny preparat do hydrofobizacji piaskowca

TopMeister Stein Extra

Długotrwale chroni przed zabrudzeniami

Ułatwia czyszczenie powierzchni

Zabezpiecza przed porastaniem mchem

Okazje dnia

59,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Preparat TopMeister Stein Extra jest nowej generacji profesjonalnym preparatem przeznaczonym do zabezpieczania i hydrofobizacji piaskowca. Dzięki specjalnej, wzmocnionej formule, odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat tworzy na powierzchni powłokę ochronną oraz wnika w materiał do kilkunastu milimetrów. Tak zabezpieczona powierzchnia piaskowca jest skutecznie chroniona przed wnikaniem wody wraz z zanieczyszczeniami dzięki, czemu zachowuje świeży wygląd.

Zastosowanie produktu:

płyty elewacyjne

- płyty tarasowe

- elementy ogrodzeń

- detal architektoniczny

Wydajność:

do 10-15m kw. / l

Sposób użycia:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta i sucha. Należy usunąć wszelkiego typu zabrudzenia (glony, mchy, a także plamy po różnego rodzaju płynach, itp.). Elementy i powierzchnie, które nie będą impregnowane, a są w bezpośrednim sąsiedztwie powinny zostać zabezpieczone np. folią ochronną.

UWAGA!

Należy nanieść nieznaczną ilość impregnatu tak aby nie tworzyły się "kałuże". Nie stosować na powierzchnie zabezpieczone preparatami o innym składzie. Impregnat nanosić bez rozcieńczania zraszaczem ogrodowym. Można również wykorzystać wałek lub pędzel do nakładania lub zanurzać przedmioty w preparacie. Po aplikacji zostawić do wyschnięcia. Chronić przed opadami atmosferycznymi przez okres ok. 6 h. Nie stosować podczas deszczu oraz silnego wiatru. Stosować w temperaturach 5-25 st. C.

Bezpieczeństwo i magazynowanie:

Należy stosować podstawowe zasady BHP. Produkt powinien być trzymany szczelnie zamknięty w miejscu niedostępnym dla dzieci i z dala od organizmów żywych. Należy unikać kontaktu preparatu ze skórą i oczami. Przed użyciem zaleca się zapoznanie z kartą charakterystyki preparatu. Przechowywać w zakresie temperatur 5-30 st. C.

5907222431221
5 Przedmioty

Opis

Materiał
Impregnat
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5907222431221

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło