Zrębki Drzewne do Wędzenia Czereśnia 800 G

Zrębki Drzewne do Wędzenia Czereśnia 800 G

Zrębki Drzewne CZEREŚNIA do wędzenia i grillowania. Zrębki czereśnia nadaje mięsu owocowy zapach z odrobiną goryczki. Najczęściej są stosowane do podniesienia walorów smakowych Poza tym uzyskamy owocowy zapach i połysk wędzonych mięs. Charakteryzują się optymalną zawartością wody <11%

Okazje dnia

14,19 zł
Brutto
Ilość

ZRĘBKI DRZEWNE DO WĘDZENIA CZEREŚNIA 800 G

Zrębki czereśnia nadaje mięsu owocowy zapach z odrobiną goryczki. Najczęściej są stosowane do podniesienia walorów smakowych Poza tym uzyskamy owocowy zapach i połysk wędzonych mięs. Charakteryzują się optymalną zawartością wody <11%

Zrębki są to małe, co najwyżej zbliżone do rozmiarów kciuka, kawałki drewna. Zwykle wytwarza się je ze względu na zapotrzebowanie z różnych gatunków drzew. Zrębki w wędzarniach mają za zadanie aby dodawać głębi smaku oraz koloru potrawą. 

Wędzenie jest to metoda konserwacji żywności mięs w tym (ryb, drobiu, oraz mięs czerwonych) serów i innych produktów pokrewnych z wykorzystaniem dymu. W wyniku tego procesu produkty żywnościowe uzyskują specyficzny zapach, smak i zabarwienie powierzchni. 

Zrębki Saltus

Oferowane przez nas zrębki są poddawane obróbce suszenia, podczas której następuje likwidacja zarodników pleśni i grzybów oraz drobnoustrojów znajdujących się w przerabianej masie drzewnej.

Zapraszamy do innych naszych aukcji posiadamy inny asortyment związany z wędzeniem w tym siatki wędliniarskie, sznurki wędliniarskie, zrębki z innych gatunków drzew czy drewno do wędzenia. 

5904741018070
32 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm

Specyficzne kody

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło