• Nowy

Grit dla gołębi Kompletne Zęby Gołębia

17,10 zł
Brutto

NOWOŚĆ !!! Grit dla gołębi KOMPLETNE ZĘBY GOŁĘBIA . Wyprodukowany z 5 rodzajów różnych skał mineralnych o odpowiedniej granulacji oraz PIEPRZU CERAMICZNEGO. Grit ten, rozdrabnia w wolu ziarna zbóż i pomaga w procesie trawienia oraz dostarcza wiele ważnych minerałów między innymi : Wapń, Żelazo, Magnez, Krzem, Potas, Kwarc.

Opakowanie
Ilość

NOWOŚĆ !!! Grit dla gołębi KOMPLETNE ZĘBY GOŁĘBIA .

Wyprodukowany z 5 rodzajów różnych skał mineralnych o odpowiedniej granulacji oraz PIEPRZU CERAMICZNEGO. Grit ten, rozdrabnia w wolu ziarna zbóż i pomaga w procesie trawienia oraz dostarcza wiele ważnych minerałów między innymi : Wapń, Żelazo, Magnez, Krzem, Potas, Kwarc.

Bez dodatków smakowych i zapachowych a bardzo lubiany przez gołębie.

Dzikie ptaki mają w naturze stały nieograniczony dostęp do różnego rodzaju kruszyw i na bieżąco instynktownie je pobierają. Nasze gołębie hodowlane większą część życia spędzają w gołębnikach i wolierach i z tego względu zobowiązani jesteśmy zapewnić im to, czego nie mogą sobie swobodnie pobierać a więc dobrej jakości mieszanki zbożowe, suplementy diety oraz grity które nie tylko ułatwiają trawienie ale też są źródłem makro i mikro elementów czyli pierwiastków które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto nasze grity są sterylne i gwarantują że ptak nie zje kamyczków zanieczyszczonych z miejsc przypadkowych.

Sposoby podawania:

1.W odrębnych pojemniczkach (gritownikach) do swobodnego pobierania przez ptaki. wymieniać co kilka dni by nie dopuścić do zabrudzeń przez pył i kurz.

2.Mieszając z karmą jako posypka.

Grit powinien być podawany przez cały rok.

5903738125227
35 Przedmioty

Opis

Gama kolorystyczna
Beż
Brąz
Róż
Frakcja
do 15 mm

Specyficzne kody

ean13
5903738125227

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.