Cegła Szklana Przezroczysta Neutro Vetropieno

Cegła szklana bezbarwna Crystal Collection to idealne rozwiązanie na zapewnienie światła w ciemnym pomieszczeniu. Solidny blok ze szkła, który łączy w sobie urok tradycyjnych cegieł z przezroczystością i iluminacją szkła.

Okazje dnia

159,00 zł
Brutto
Ilość

Elegancka, nowoczesna i prosta w montażu.

Wymiary: 24x11,7x5,40 cm

Waga: 3,6 kg

Zastosowań szklanej cegły jest bez liku. To, gdzie i do czego jej użyjesz ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Jeśli zależy Ci na oryginalnym, nowoczesnym rozwiązaniu? Szklane cegły będą idealne. Daje ona niesamowity efekt wizualny i praktyczny, wpuszcza do pomieszczenia "oddech" i światło. Kiedy pomieszczenie wymaga dodatkowego doświetlenia - szklane cegły będą idealne.

Ściany wewnętrzne i ścianki działowe zbudowane ze szklanych cegieł maksymalizują przechodzenie światła z pomieszczenia do pomieszczenia. Cegły ze szkła możesz wykorzystać również jako świetliki np. nad drzwiami. Wysoki poziom światła, które może przedzierać się przez cegły powoduje, że pomieszczenia optycznie powiększają się. Możesz łączyć ją z drewnem lub metalem. Niesamowity efekt otrzymasz, jeśli cegły zostaną podświetlone dodatkowym światłem. Można z nich zbudować barek, półkę lub np. stolik przy grillu na ogrodzie.

5902837468259
166 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Biel
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
kamienie
Nowy produkt

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło