Cegła Szklana Niebieska Blue Vetropieno

Cegła szklana niebieska Crystal Collection to idealne rozwiązanie na zapewnienie światła w ciemnym pomieszczeniu. Solidny blok ze szkła, który łączy w sobie urok tradycyjnych cegieł z przezroczystością i iluminacją szkła.

Okazje dnia

174,50 zł
Brutto
Ilość

CEGŁA SZKLANA NIEBIESKA BLUE VETROPIENO

Cegła szklana niebieska Crystal Collection to absolutny hit! Elegancka, nowoczesna i prosta w montażu. Designerskie rozwiązanie dla Twojego domu, ogrodu, firmy. Idealna do nowoczesnych hoteli, restauracji i kawiarni. Świetne rozwiązanie do wnętrza, jak i na zewnątrz budynku. Ten solidny, szklany blok łączy w sobie urok tradycyjnej cegły z przezroczystością szkła. To świetne rozwiązanie, dla tych, którzy nie chcą montować dodatkowego oświetlenia - szklane cegły są idealną alternatywą, bo dzięki swojej przezierności zapewniają światło dzienne. Każdą z cegieł łączy się za pomocą specjalnej, elastycznej zaprawy, ewentualnie można zastosować zaprawę klejową do luksferów. Cegły są dość ciężkie, więc w przypadku większych konstrukcji spoiny wzmacnia się prętami. Cegły mają naturalnie piękne kształty. Każda cegła jest wytapiana w formie. Powstałe bąble, czy wżery i delikatne nierówności nadają im unikatowy, naprawdę wyjątkowy

Wymiary: 24x11,7x5,40 cm Waga 3,6 kg

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz, chętnie doradzimy. W naszej ofercie mamy również inne kolory i wymiary cegieł. 

ZASTOSOWANIE:

Zastosowań szklanej cegły jest bez liku. To, gdzie i do czego jej użyjesz ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Jeśli zależy Ci na oryginalnym, nowoczesnym rozwiązaniu? Szklane cegły będą idealne. Daje ona niesamowity efekt wizualny i praktyczny, wpuszcza do pomieszczenia "oddech" i światło. Kiedy pomieszczenie wymaga dodatkowego doświetlenia - szklane cegły będą idealne. Ściany wewnętrzne i ścianki działowe zbudowane ze szklanych cegieł maksymalizują przechodzenie światła z pomieszczenia do pomieszczenia. Cegły ze szkła możesz wykorzystać również jako świetliki np. nad drzwiami. Wysoki poziom światła, które może przedzierać się przez cegły powoduje, że pomieszczenia optycznie powiększają się. Możesz łączyć ją z drewnem lub metalem. Niesamowity efekt otrzymasz, jeśli cegły zostaną podświetlone dodatkowym światłem. Można z nich zbudować barek, półkę lub np. stolik przy grillu na ogrodzie.

Cegły sprawdzą się w kuchni pomiędzy szafkami kuchennymi. Kabina prysznicowa ze szklanych cegieł? Czemu nie! Te zbudowane ze szklanych brył wyglądają przepięknie. Szklane cegły są wnętrzarskim hitem wśród projektantów. Mogą być też hitem w Twoim domu lub ogrodzie!

Ze względu na materiał produktu prosimy w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki. Sporządzanie protokołu szkody jest warunkiem koniecznym i podstawą do uwzględnienia reklamacji za szkody powstałe w trakcie transportu, bez tego dokumentu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

WAŻNE!!!!

Ze względu na materiał produktu prosimy w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki. Sporządzanie protokołu szkody jest warunkiem koniecznym i podstawą do uwzględnienia reklamacji za szkody powstałe w trakcie transportu, bez tego dokumentu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

5902837468242
28 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Niebieski
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
unikaty

Specyficzne kody

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło