Cegła Szklana Połówka Przezroczysta Neutro Vetropieno

Cegła Szklana Połówka Przezroczysta Neutro Vetropieno

Cegła szklana bezbarwna Crystal Collection to idealne rozwiązanie na zapewnienie światła w ciemnym pomieszczeniu. Kamień dekoracyjny ze szkła, który łączy w sobie urok tradycyjnych cegieł z przezroczystością i iluminacją szkła.

Okazje dnia

149,00 zł
Brutto
Ilość

Elegancka, nowoczesna i prosta w montażu.

Designerskie rozwiązanie dla Twojego domu, ogrodu, firmy. Idealna do nowoczesnych hoteli, restauracji i kawiarni. Świetne rozwiązanie do wnętrza, jak i na zewnątrz budynku. Ten solidny, szklany blok łączy w sobie urok tradycyjnej cegły z przezroczystością szkła. To świetne rozwiązanie, dla tych, którzy nie chcą montować dodatkowego oświetlenia - szklane cegły są idealną alternatywą, bo dzięki swojej przezierności zapewniają światło dzienne.

Każdą z cegieł łączy się za pomocą specjalnej, elastycznej zaprawy, ewentualnie można zastosować zaprawę klejową do luksferów. Cegły są dość ciężkie, więc w przypadku większych konstrukcji spoiny wzmacnia się prętami. 

Kamień dekoracyjny ma naturalnie piękne kształty. Każda cegła jest wytapiana w formie. Powstałe bąble, czy wżery i delikatne nierówności nadają im unikatowy, naprawdę wyjątkowy

Wymiary: 12x11,7x5,4 cm

Waga: 1,8 kg

5902837468297
6 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Biel
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło