Kamień Róża Pustyni Grys

Kamień naturalny złożony z kryształów gipsu i piasku. Tworzy się na obszarach pustynnych.

Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w celu doprecyzowania jaką wielkością i wagą są Państwo zainteresowani.

Każda bryła jest unikalna, przed zakupem towar jest ważony i wyceniany! Podana cena dotyczy kamienia o zbliżonej wadze 1 KG.

Okazje dnia

17,99 zł
Brutto
Ilość

Róża pustyni kamień klejnot Sahary w Twoim ogrodzie.

Przed zakupem w celu spełnienia oczekiwań klienta, bardzo prosimy o kontakt. 

Szukasz czegoś niebanalnego?

Róża pustyni z pewnością spełni Twoje wymagania. Jest kamieniem naturalnym, składa się z kryształów gipsu i piasku. Do tego, by powstała potrzebne są wyjątkowe warunki - musi być sucho i gorąco, dlatego powstaje na obszarach pustynnych. Nazwa grysu jest nieprzypadkowa, swą fakturą i kształtem przypomina płatki róż. Inaczej nazywana jest również różą piaskową lub skalną. Ten kamień z rodziny grysów, jest niezwykle dekoracyjny. Jego sekret tkwi nie tylko w niepowtarzalnym kształcie, ale i kolorze. Można go określić jako lekko zaróżowiony brąz, dodatkowo kamień ma satynowy połysk.

Jest odporny na warunki atmosferyczne. Kamień ten nadaje każdej aranżacji nowoczesności i niezwykłości. Róża pustyni jest ceniona przez projektantów ogrodów. Jest materiałem niezwykle estetycznym i podkręcającym całość aranżacji.

ZASTOSOWANIE

Jego ogromną zaletą jest fakt, że kamień ten odkwasza glebę jest, więc idealnym sąsiadem dla roślin, które lubią ziemię o wysokim PH, są to np. bukszpan, lawenda, jałowce, bluszcze, pigwowce, tuje i trawy ozdobne. Róża pustyni pięknie prezentuje się również wśród kwiatów kolorowych. Róża pustyni świetnie nadaje się również w terrariach i akwariach. Zachwyci nawet najbardziej wymagających. Nie wiesz co wybrać na brzeg oczka wodnego? Postaw na ten właśnie kamień, unikalny efekt murowany. Bardzo wdzięcznie wygląda jako opaska wokół domu. Różą pustyni można wypełnić gabiony, tym sposobem stworzysz niezwykle oryginalne ogrodzenie. Będzie unikatową ozdobą tarasu. Świetnie dopełni również aranżacji we wnętrzu domu np. salonu, łazienki.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837463995
683 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło