Kamień Rzeźbiony Naturalny - Śpiący W Kamieniu

Kamień Rzeźbiony Naturalny - Śpiący W Kamieniu

Głaz rzeźbiony z motywem postaci ludzkiej.

Okazje dnia

3 386,84 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rzeźbiony kamień naturalny śpiący w kamieniu

Wyjątkowa, naturalna rzeźba. Sztuka zamknięta w kamieniu polnym. Coś wyjątkowego! To niezwykle oryginalna dekoracja, bardzo wyjątkowa. Nie znajdziesz już czegoś takiego! Jeśli chcesz stworzyć aranżację, która będzie ciekawa, wyrazista, a jednocześnie atrakcyjna - idź na naturę, postaw na kamienną rzeźbę.

Figura wyrzeźbiona w kamieniu polnym jest dziełem rąk znajomego artysty z naszej firmy. Z kamienia potrafi wyczarowywać cuda. Każdy szczegół jest wykonany ręcznie.

Możesz wyeksponować ten potężny, ozdobny kamień na trawie, kamiennym łożu, korze drewna lub kamienia. Może być centralną ozdobą Twojego ogrodu. Kamień naturalny w Twoim ogrodzie dodaje mu elegancji. Pasuje do naturalnych, baśniowych i nowoczesnych ogrodów. Ta nagroda zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Chcesz stworzyć oryginalną aranżację wokół swojej firmy?

Postaw na potężną polną rzeźbę kamienną. Dzięki niemu stworzysz oryginalny klimat. Będzie elegancki, estetyczny i co najważniejsze niepowtarzalny. Kamień polny doskonale komponuje się z wiórami, kamykami i żwirem. Rzeźba jest trwała, łatwo może zimować w ogrodzie.

Rzeźba idealnie nadaje się do dekoracji ogrodu w Halloween.

5902837468105
1 Przedmiot

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło