HULTAFORS Siekiera Myśliwska EKELUND 0,85

Dzięki prostej rękojeści oraz długiej, wąskiej i prostej krawędzi nasza siekiera stolarska zapewnia precyzję, jakiej wymaga każdy wykwalifikowany rzemieślnik. Wycięcie na palec w główce siekiery umożliwia chwyt w miejscu, w którym ułożona jest dłoń, prawie prosto nad środkiem krawędzi tnącej, co zwiększa precyzję. Topór jest ręcznie kuty i wykonany ze szwedzkiej stali wysokiej jakości w kuźni w Hults Bruk.

Okazje dnia

599,00 zł
Brutto
Ilość

Siekiera  Myśliwska EKELUND 0,85

Dzięki prostej rękojeści oraz długiej, wąskiej i prostej krawędzi nasza siekiera stolarska zapewnia precyzję, jakiej wymaga każdy wykwalifikowany rzemieślnik. Wycięcie na palec w główce siekiery umożliwia chwyt w miejscu, w którym ułożona jest dłoń, prawie prosto nad środkiem krawędzi tnącej, co zwiększa precyzję. Topór jest ręcznie kuty i wykonany ze szwedzkiej stali wysokiej jakości w kuźni w Hults Bruk. Tradycja kucia sięga 1697 roku.

Ta siekiera nosi imię jednego z najbardziej doświadczonych kowali Hults Bruk z pierwszej połowy XX wieku, Ernsta Stalberga.

Zadbaj o swój topór, a będzie on wiernym towarzyszem na długie lata. Dzięki jakości i kunsztowi wykonania tego topora oferujemy Państwu pełną dożywotnią gwarancję na głowicę siekiery.

Dane techniczne:

Stal: szwedzka węglowa stal kuta

Trzon: drewno hikory

Długość całkowita: 50cm

Masa głowicy: 900g

Wyposażenie standardowe: Osłona na ostrze

Cechy Siekiery Myśliwskiej:

Drewniana rękojeść z amerykańskiego hikory, pokryta olejem lnianym

Stal kilkukrotnie zakleja się, zwiększając jej gęstość, a tym samym trwałość siekiery

Krawędź jest naostrzona, polerowana i gotowa do użycia

W zestawie skórzana pochwa na siekierę

*Produkt finalny może nieznacznie różnić się od tego ze zdjęcia, ponieważ każdy jest unikatowy, wykonany ręcznie w kuźni HULTS BRUK.

7391408417105
5 Przedmioty

Opis

Materiał
Metal
Gama kolorystyczna
Szary

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło