❤️Lampa Solarna Photovoltaic PV B 1111/6 CLEARVIEW (4LEDY)❤️- StonesGarden.pl

Lampa Solarna Photovoltaic PV B 1111/6 CLEARVIEW (4LEDY)

Oświetlenie zasilane energią słoneczną: idealne do rozjaśniania, zastosowań zewnętrznych i oszczędzania energii.

Okazje dnia

379,05 zł
Brutto
Ilość

Photovoltaic lampa solarna ogrodowa 4 LED-y to niewielkie, praktyczne urządzenie, które pozwoli Ci w kilka chwil doświetlić każdy element elewacji. Nowa technologia samooczyszczania zmniejsza koszty czyszczenia i konserwacji. Szkło zostało pokryte specjalną powłoką, która wykazuje właściwości hydrofilowe. Lampa solarna LED ma neutralny kolor pozwala zachować naturalny wygląd szyby - czyści powierzchnię jedynie wodą. Jest odporna na zarysowania i z pewnością posłuży Ci na długo. Lampa solarna LED to świetnie rozwiązanie, zarówno do przestrzeni komercyjnych, jak i domowego użytku.

Praktyczna lampa solarna Photovoltaic

Lampa solarna Photovoltaic to oświetlenie zasilane energią słoneczną. Składa się z zasilanych energią słoneczną, niskonapięciowych, oświetlających bloków szklanych. Stanowi szybką, łatwą i tanią alternatywę dla elektrycznego oświetlenia podłoża. Photovoltaic latarnia solarna ogrodowa pozwoli stworzyć świecące wzory chodników, doskonale podkreśli charakter elewacji czy doświetli podjazd. Jej montaż jest bardzo prosty - bez skomplikowanej instalacji elektrycznej, okablowania czy konserwacji. To doskonałe rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych i oszczędzania energii. Lampa solarna Photovoltaic dzięki wydajnej wewnętrznej baterii litowej (LiFePO4 3,2v) i diodom LED o wysokiej jasności (3000-3500MCD) pięknie doświetli każdy ważny element.

Jak działa Photovoltaic lampa solarna ogrodowa 4 LED-y

Energia słoneczna zgromadzona przez dedykowany panel jest magazynowana w akumulatorze o dużej pojemności i wykorzystywana do zasilania diod LED w nocy, gdy jasność zewnętrzna spadnie poniżej 30lux. Photovoltaic lampa solarna ogrodowa 4 LED-y aktywuje się poprzez małe czujniki światła. Pozostaje włączona, dopóki na jasność na zewnątrz osiągnie 60lux - lub moc baterii spadnie poniżej 2,4v.

Kolekcja Photovoltaic została zaprojektowana specjalnie do zastosowań zewnętrznych w obiektach komercyjnych, publicznych i mieszkalnych, takich jak: chodniki, chodniki, mosty, balkony, patia, tarasy, pokłady, ogrody, a także w ścianach zewnętrznych lub panelach. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów odpowiednie komponenty. 

Specyfikacja:

Rozmiar: 14,5x14,5x6,5 cm

Waga: 1,34 KG

Max liczba w paczce: 8 szt.

8595627611934
17 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Biel
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło