▶️Lampa Solarna Photovoltaic PV B R11/6 CLEARVIEW (4LEDY)- StonesGarden.pl ®

Lampa Solarna Photovoltaic PV B R11/6 CLEARVIEW (4LEDY)

Oświetlenie zasilane energią słoneczną: idealny do rozjaśniania, zastosowań zewnętrznych i oszczędzania energii.

Okazje dnia

399,00 zł
Brutto
Ilość

PHOTOVOLTAIC

PV B 1111/6 CLEARVIEW (4 LEDY)

Oświetlenie zasilane energią słoneczną: idealne do rozjaśniania, zastosowań zewnętrznych i oszczędzania energii.

Składający się z zasilanych energią słoneczną, niskonapięciowych, oświetlających bloków szklanych Photovoltaic stanowi szybką, łatwą i tanią alternatywę dla elektrycznego oświetlenia podłoża. Stwórz świecące wzory chodników, a wszystko to bez konieczności skomplikowanej instalacji elektrycznej, okablowania czy konserwacji.

Fotowoltaiczne bloki szklane oferują zwiększone możliwości wydajnościowe dzięki wydajnej wewnętrznej baterii litowej (LiFePO4 3,2v) i diodom LED o wysokiej jasności (3000-3500MCD).

Energia zgromadzona przez panel słoneczny jest magazynowana w akumulatorze o dużej pojemności i wykorzystywana do zasilania diod LED w nocy, gdy jasność zewnętrzna spadnie poniżej 30lux. Pustaki szklane są aktywowane przez maleńkie czujniki światła i pozostają podświetlone do momentu, gdy jasność zewnętrzna osiągnie 60lux - lub moc baterii spadnie poniżej 2,4v.

Kolekcja Photovoltaic została zaprojektowana specjalnie do zastosowań zewnętrznych w obiektach komercyjnych, publicznych i mieszkalnych, takich jak: chodniki, chodniki, mosty, balkony, patia, tarasy, pokłady, ogrody, a także w ścianach zewnętrznych lub panelach.

Specyfikacja:

Rozmiar: 11,7x6,5 cm

Waga: 1,1 KG

Max liczba w paczce: 8 szt.

Nowa technologia samooczyszczania zmniejsza koszty czyszczenia i konserwacji.

Samooczyszczenie to aplikacja na szkło ze specjalną powłoką, która została osadzona w celu aktywowania działania hydrofilowego. Neutralny kolor powłoki pozwala zachować naturalny wygląd szyby i czyści powierzchnię jedynie wodą. Jest odporny na zarysowania i trwały w czasie.

8595627609252
15 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Biel
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło