Kamień Chalcedonitowy Grys 10-30 mm

Beżowo-żółty grys chalcedonitowy to praktyczny wybór do Twoich aranżacji!

Grys chalcedonitowy w ogrodzie. Na rabatach wygląda nie tylko estetycznie i ciekawie, ale jest bardzo praktyczny. Zanim wysypiesz go na rabaty, rozłóż geowłókninę, problem chwastów zniknie na zawsze. Poza tym grys chroni korzenie przed przegrzaniem i mrozem.

Okazje dnia

30,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Beżowo-żółty grys chalcedonitowy to praktyczny wybór do Twoich aranżacji! Grys chalcedonitowy jest świetnym materiałem filtracyjnym. Doskonale usuwa żelazo, mangan i jon amonowy. Chcesz utrzymać czystą wodę w oczku wodnym? Wybierz grys chalcedonitowy. Grys chalcedonitowy jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy stawiają na praktyczne rozwiązania. Grys powstaje przez rozkruszenie skały, jest to świetna, naturalna i praktyczna ozdoba Twojego ogrodu.

Grys chalcedonitowy w ogrodzie. Na rabatach wygląda nie tylko estetycznie i ciekawie, ale jest bardzo praktyczny. Zanim wysypiesz go na rabaty, rozłóż geowłókninę, problem chwastów zniknie na zawsze. Poza tym grys chroni korzenie przed przegrzaniem i mrozem. Grys chalcedonitowy zadba o odpowiednią wilgotność gleby. Same plusy! Jeśli potrzebujesz kamienia, który odświeży i ożywi Twoje aranżacje, wybierz grys chalcedonitowy. Możesz wymieszać go z innym grysem, w zupełnie innym kolorze, czy rozmiarze. A jeśli myślisz o usypaniu fikuśnych wzorów, grys chalcedoniotwy będzie do tego idealny! Drobny, Jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne. GRYS

CHALCEDONITOWY W OGRODZIE

Nie wiesz z czego usypać ścieżki? Alejki? Dróżki? Chodniki? Postaw na grys chalcedonitowy. Wytyczone ścieżki mogą stać się jedną z największych, kamiennych ozdób Twojego ogrodu. Ścieżka z grysu chalcedonitowego pozwoli lepiej wykorzystać wodę opadową. Przez kamienną nawierzchnię woda przesiąka wgłąb gleby. Dzięki temu służyć będzie korzeniom roślin rosnących wzdłuż ścieżki. Praktyczne i ekologiczne. Z grysu chalcedonitowego śmiało możesz usypać podjazdy oraz kamienne rabaty. Grys chalcedonitowy to świetny wybór na opaskę wokół domu!

GRYS FILTRACYJNY

Ten drobny grys jest idealnym tłem dla Twoim wodnych aranżacji. Jeśli przed Tobą wybór kamienia do obsypania oczka wodnego, sztucznego strumyka lub fontanny - postaw na grys chalcedonitowy. Jeśli zastanawiasz się nad materiałem do usypania dna oczka wodnego, zależy Ci by było to nie tylko estetyczne, ale i praktyczne rozwiązanie - wybierz grys chalcedonitowy. Świetny w utrzymaniu czystej wody! W filtrowanej przez ten kamień będzie mniej glonów i bakterii. Grys chalcedonitowy można wykorzystać na wiele sposobów. Przyda się w aranżacji zielonego dachu, boiska, trawnika , idealny do obsypania przestrzeni wokół drzew. Jako podsypka idealny zarówno do drzew liściastych, jak i iglastych. Jest doskonałym materiałem do produkcji substratów i podłoży.

Stones Garden to kamienie z całego świata i morze inspiracji dla Twojego ogrodu. Sprawdź! Jeśli masz pytania, zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy również do siedziby, Źródła k. Wrocławia, ul. Wschodnia 14-16

5903738120673
51 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Żółty
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

ean13
5903738120673

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło