Keramzyt Różowy 8-16 mm
Keramzyt Różowy 8-16 mm
Keramzyt Różowy 8-16 mm
Keramzyt Różowy 8-16 mm
Keramzyt Różowy 8-16 mm

Keramzyt Różowy 8-16 mm

1 Recenzje

Keramzyt Liapor ma wiele zastosowań w uprawach roślin, pojeniu pszczół a także w budownictwie. Ze względu na swoje cechy cieszy się dużą popularnością. To naturalny materiał budowlany: lekki, mocny, trwały i odporny chemicznie

Opakowanie
  • 3L
  • Big Bag (1m3)
17,60 zł
Brutto

Keramzyt Różowy 8-16 mm
Keramzyt Różowy 8-16 mm
17,60 zł
Bruttozamów telefonicznie:

+48 661 603 608

+48 785 882 786

Obsługa klienta

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Liaflor to różowe kruszywo ceramiczne (keramzytowe) do celów ogrodniczych, uprawowych i dekoracyjnych. Liaflor to gustowna dekoracja we wnętrzach i na zewnątrz: zdobi donice, kwietniki czy tereny wystawowe. 

W 100% naturalny Liaflor ma neutralne pH i jest ekologiczny. Ze względu na wysokie temperatury, którym jest poddawany w procesie produkcyjnym, nie zawiera zanieczyszczeń ani drobnoustrojów. 

Keramzyt ogrodowy 

Ze względu na swój naturalny czerwonawo-brązowy kolor Liaflor nazywany jest keramzytem dekoracyjnym. Idealnie sprawdzi się jak ozdoba i dodatek na rabatach kwiatowych, w skrzynkach na kwiaty czy w fontannach. Keramzyt ogrodowy jest również wykorzystywany jako aranżator dla powierzchni wystawowych i wystaw sklepowych. Proponujemy także kruszywa na zielone dachy jako nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych ogrodów. Z ich wykorzystaniem stworzysz estetyczną zieloną przestrzeń nawet w trudno dostępnych miejscach. 

Dla hodowców 

Keramzyt ogrodowy sprawdza się nie tylko w dekoracjach czy ogrodach. Jeszcze większą rolę Liaflor odgrywa w uprawie, ponieważ: 

to doskonałe podłoże hydroponiczne, 

zapobiega wzrostowi niechcianych chwastów, 

zapobiega wysuszeniu gleby lub podłoża odżywczego 

może być stosowany jako baza drenażowa. Jeszcze większą rolę Liaflor odgrywa w uprawie, ponieważ: 

1. to doskonałe podłoże hydroponiczne, 

2. zapobiega wzrostowi niechcianych chwastów, 

3. zapobiega wysuszeniu gleby lub podłoża odżywczego 

4. może być stosowany jako baza drenażowa.

Dodatkowo, kule w kolorze terakoty tworzą nowoczesną kompozycję i śródziemnomorski klimat. Zdrowy wzrost roślin Keramzyt Liaflor posiada ogromną zdolność magazynowania wody, dzięki czemu idealnie nadaje się do łatwej pielęgnacji hydroponiki. Szczególnie jest polecany przy regularnym przesadzaniu roślin - przy zmianie pory roku lub gdy doniczki stają się zbyt małe, ponieważ sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin. Wchłania nadmiar wilgoci, przechowuje ją i w razie potrzeby uwalnia z powrotem do roślin. Liaflor gwarantuje również odpowiednią wentylację, zapobiegającą gromadzeniu się wody i pleśni. Jednocześnie niebezpieczeństwo odwodnienia jest zminimalizowane, a rośliny nie muszą być podlewane przez dłuższy okres czasu. Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem dokładnie wypłukać keramzyt. Następnie wypełnij donicę do połowy Liaflorem. Włóż roślinę i równomiernie rozłóż korzenie na granulacie. Proszę zwrócić uwagę: Dla czystej kultury hydroponicznej, nie powinno być pozostałości gleby u korzeni roślin - najlepiej jest używać tylko roślin hydrofilowych lub roślin uprawnych. Po włożeniu rośliny, uzupełnij doniczkę Liaflorem i umieść ją w pojemniku na wodę. Częste podlewanie nie jest już konieczne. Po pierwszym podlewaniu (do poziomu 1) zapotrzebowanie na wodę można sprawdzić za pomocą wskaźnika poziomu wody.

Pozostałe produkty w kategorii:

Zapisz się do naszego Newslettera, i bądź na bieżąco z naszą ofertą

Kamienie ogrodowe, podłoża, akcesoria i wiele innych czyli BLOG OGRODOWY

Materiał
Kruszywo ceramiczne
Gama kolorystyczna
Czerwień
Róż
Frakcja
do 15 mm
Nowości
podłoża i preparaty
5902837469256
9998 Przedmioty
5902837469256
1 Recenzje

OK
OK
dnia
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.